ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଜାକରୁ ଘଟିଲା ସାଙ୍ଘାତିକ ଅ-ଘ-ଟ-ଣ, ପ୍ରେମକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ପିଇଦେଲେ ମୂଷାମରା ଔଷଧ, ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

କଣ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଜାକ କରିବାଦ୍ୱାରା ଏତେ ମହଙ୍ଗା ପଡିପାରେ ଯେ କାହାର ମୃ-ତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପଞ୍ଜାବର ଜିଲ୍ଲା ମୋଗାରେ ମଜାକ ମଜାକରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଝ-ଗ-ଡା ହେଲା ଯେ କିଏ କାହା କଥାରେ କଣ କରିପାରେ, କେଉଁ ସୀମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇପାରେ |

ଦୁହେଁ କୋଲଡ଼ ଡ୍ରିଙ୍କରେ ମୂଷାମରା ଔଷଧ ମିଶାଇ ପିଇଦେଲେ | ଯାହାପରେ ଯେତେବେଳେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ହେବାପରେ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଗଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ମହିଳା ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସିୟୁ ୱାର୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱାମୀର ଅବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ ବି-ପ-ଦ ବାହାରେ ଅଛି |

ଏଠାରେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ ୫ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ଏକ ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ମୃତକ ମନପ୍ରୀତ କୌର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଏବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହ ଅଟନ୍ତି |

ମନପ୍ରୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହ ଏକ ସ୍ଥାନୀୟ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଆଇସିୟୁରେ ଜୀବନ ଏବଂ ମ-ର-ଣ ସହିତ ଲ-ଢେ-ଇ କରୁଛନ୍ତି |

ମିଡ଼ିଆ ଆଗରେ ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିପଦ ବାହାରେ ଅଛି | ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଇସିୟୁ ୱାର୍ଡରୁ ସିଫ୍ଟ କରି ଦିଆଯିବ |

ସେପଟେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ରାଜା ସିଂହ ଘଟଣାର ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏ ଦୁହେଁ ଘରେ ହିଁ ମଜାକ ମଜାକରେ ଏହା ଆପଣାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ କହିଥିଲେ ଯେ କିଏ କାହା କଥା କେତେ ମାନୁଛି ଏବଂ କଣ କରିପାରିବେ ? ଦୁହେଁ କୌଣସି ପାନୀୟ ପଦାର୍ଥରେ କୌଣସି ବିଷାକ୍ତ ଜିନିଷ ପିଇ ଦେଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନପ୍ରୀତଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ହରଜିନ୍ଦର ସିଂହ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ନେଉଛନ୍ତି |

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇ ପରିବାର ଲୋକମାନଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ୧୭୪ର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ଶବକୁ ପୀ-ଡି-ତ ପରିବାରକୁ ଦିଆଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *