ସଲମାନ ଖାନ୍ ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଲଭିରା ଖାନଙ୍କୁ ମିଳିଲା ପୋ-ଲି-ସ ତରଫରୁ ନୋଟିସ,ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ପୂରା ମାମଲା

ଚଣ୍ଡିଗଡ ପୋ-ଲି-ସ କଥିତ ଫ୍ରଡ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମନ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଲଭିରା ଖାନଙ୍କୁ ସମନ ପଠେଇଛି|ସଲମନ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଛି ଯାହାକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ|ସମାଚାର ଏଜେନ୍ସି ଏଏନ୍ଆଇ ଟୁଇଟ୍ ଅନୁସାରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ ଏସପି ଚେତନ ବଂଶଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ୧୩ ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଵାବ ଦେବାପାଇଁ ସମୟ ଦିଆଯାଇଛି|ଯଦି ଏଥିରେ କିଛି ଅ-ପ-ରା-ଧ ହେବ ତେଵେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ|

ଏବିପିର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସଲମନ ଖାନ୍ ଓ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଥିବା ନୋଟିସରେ ବେପାରୀ ଅରୁଣ ଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଇଙ୍ଗ ହ୍ୟୁମାନର ଦୁଇଜଣ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ଖୋଲିବାକୁ କହିଥିଲେ|ଯେତେବେଳେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ସେ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିବେଶ କରିବାକୁ ହେବ|ସେ ଏହାକହି ଦାବିକଲେ ଯେ ନିଜେ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମନ ଖାନ୍ ସୋରୁମର ଓପନିଙ୍ଗରେ ଆସିବେ|

ୱର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟର କଥା କହିବା ଯଦି ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ରାଧେକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ|ସଲମାନର ବହୁତ ଅପିଲ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏହାପରେ ସେ ପୋ-ଲି-ସ-ରେ କମ୍ଲେନ ଦର୍ଜ କରିଥିଲେ|ସଲମାନଙ୍କ ଆସନ୍ତା ଫିଲ୍ମ କହିବା ଯଦି ସେ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ତିମ ଓ ଟାଇଗର ୩ରେ କାମ କରିବେ|

ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ଏବେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବହୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଟନ୍ତି|ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷରେ ଟାଇଗର ସିରିଜର ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ହେଉଛି ଓ ଅନ୍ଯ ପକ୍ଷରୁ ଶେଷରେ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ଲିଡ ଭିଲିଆନ ଭାବେ ପ୍ରଥମ ଥର ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାମ କରୁଥିବା ନଜରକୁ ଆସିବେ|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *