ଗର୍ଭବତୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ପେଟରୁ ପିଲା ଗାଏବ,କୌଣସି ଅପରେସନର ମଧ୍ୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଚିହ୍ନବର୍ଣ୍ଣ

ବ୍ରାଜିଲରେ ଏପରି ଏକ ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଛି, ଯାହାକୁ ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଗତ ବର୍ଷ ବ୍ରାଜିଲର ରିଓ ଡି ଜେନେରିଓର ଡିଭୋରୋରେ ୨୩ ବର୍ଷର ଗର୍ଭବତୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ଲାଶ ମିଳିଥିଲା | ତେବେ ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କଲା, ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ପିଲା ନଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଆଖପାଖରେ କୌଣସି ଅପରେସନର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନଥିଲା |

ମୃତ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାମ ଥାୟସା କ୍ୟାମ୍ପୋସ ଡସ ସାଣ୍ଟୋସ, ଯିଏକି ଆଠ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ରିଓ ଡି ଜେନେରିଓରେ ଡିଭୋରୋ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ରେଳ ଲାଇନ ପାଖରେ ମୃ-ତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଥିଲେ |

ଯାଞ୍ଚ ପରେ ବ୍ରାଜିଲର ସ୍ଥାନୀୟ ପୋ-ଲି-ସ ଦାବି କରିଛି ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅପରେସନ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାର କରାଯାଇ ନାହିଁ | ନିକଟରେ ମିଳିଥିବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇ ନଥିବା ପିଲା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭରୁ ଗାଏବ ଥିଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଯୁବତୀ ମ-ରି-ବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ସେହି ପିଲା ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥାଇପାରେ | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଶିଶୁକୁ କୋୖଣଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଦ୍ୱାରା ବାହାର କରାଯାଇନଥିଲା, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ତାହା ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଯେଉଁ ଯୁବତୀ ଥାୟସାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି, ସେ ନିଜର ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହିତ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ | ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ରହୁଥିବା କାରଣରୁ ସେ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ |

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଥାୟସା ଗତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ତାରିଖ ରାତିରେ ହଠାତ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର ଯେଉଁ ଲା-ଶ ମିଳିଲା, ତାହା ସଢ଼ି ଯାଇଥିଲା | ରିଓ ଡି ଜେନେରିଓ ଷ୍ଟେଟ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଫରେନସିକ ମେଡିସିନର ପ୍ରଫେସର ନେଲସନ ମାସିନିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଏହା ଯେ ଶିଶୁ ଝିଅଟିକୁ ଅ-ପ-ହ-ଣ କରାଯାଇଛି |

ପ୍ରଫେସର ଏହା ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଥାୟସାଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସବ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ହୋଇଥିବ | ପୀଡିତାଙ୍କ ମା ଜ୍ୟାକଲିନ କ୍ୟାମ୍ପୋସ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ମୋ ନାତୁଣୀ ଜୀବିତ ଥିବ ଏବଂ ଥାୟସାଙ୍କୁ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିବ |

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୋର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଶିଶୁର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନଥିଲା, କେବଳ ଥାୟାସାଙ୍କ ଶ-ବ ଥିଲା | ମୁଁ ଶ-ବ-ଘ-ରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ସେ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *