ଭୁଲ ପାର୍ଶ୍ଵରେ ଚଳାଉଥିଲେ ଗାଡ଼ି, ଅଚାନକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା କାର,ଆଉ କରିପାରିଲେନି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ,ଆଉ ତା ପରେ …ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସଡ଼କ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେବା ସାଧାରଣ ଅଟେ। ବେଳେବେଳେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ହୋଇଥିବାବେଳେ କେବେ କେବେ ଅଜାଣତରେ ହୋଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସଡ଼କ, ରେଳ ଏବଂ ବିମାନ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ, କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମନେହୁଏଯେ, ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ମାନବର ମୂର୍ଖତା ଯୋଗୁଁ ଏହା ଘଟିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କାରଣ, ଜଣେ କାର ଡ୍ରାଇଭର ନିଜର ମୂର୍ଖତା ହେତୁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇଲା। ତାର ମୂର୍ଖତାର ଫଳାଫଳ କ’ଣ ହେଲା, ତାହା ଆପଣ ଦେଖି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ହୋଇଯିବ।

ବେଳେବେଳେ ସଡ଼କ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଥାଏଯେ, ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ଅନ୍ୟ କାହା ଭୁଲର ଶି-କା-ର ଆଉ କାହାକୁ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ଏହି କାରର ବ୍ୟକ୍ତି ଜାଣିଶୁଣି ନିଜ ଜୀବନକୁ ବି-ପ-ଦ-ରେ ପକାଇଲେ। ଯେହେତୁ ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ କିଛି ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ରାସ୍ତାରେ କିଛି ଗାଡି ଯିବା ଆସିବା କରୁଛି। କିନ୍ତୁ ଏକ ସ୍କର୍ପିଓ କାର ଏହି ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରାସ୍ତାରେ ଭୁଲ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗାଡି ଚଳାଉଛି। ଅନେକ ଗାଡି ଭୁଲ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗତି କରୁଥିବା ଏହି କାରରୁ ବଞ୍ଚିଯାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଏକ କାର ତୀବ୍ର ଗତିରେ ଏକ କାର ସ୍କର୍ପିଓ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସେ ଏବଂ ସେହି କାରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଭୁଲ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଚାଲୁଥିବା ସ୍କର୍ପିଓକୁ ସାଇଡ ହେବାକୁ ପଡେ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ଡ୍ରାଇଭର ଷ୍ଟିଅରିଂ ବୁଲାଇବା ମାତ୍ରେ ସ୍କର୍ପିଓ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ସାଇନ ବୋର୍ଡ ସହିତ ଧକ୍କା ଦେଇଥାଏ। ଏହା ବୋର୍ଡ ସହିତ ଧକ୍କା ହେବା ମାତ୍ରେ କାରଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଉଲଟି ହୋଇ ପଡ଼ିଯାଏ। ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଏତେ ବି-ପ-ଜ୍ଜ-ନ-କ-ଯେ, ସ୍କର୍ପିଓର ଭାଙ୍ଗିଯାଏ। ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-କୁ ଦେଖି କେହି ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ jatt.life ନାମକ ଏକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାବୁଥିବେଯେ, ସ୍କର୍ପିଓ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମୂର୍ଖତା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବି-ପ-ଦ-ରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଭୟଭୀତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ୫୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ପରସ୍ପର ସହ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ସ୍କର୍ପିଓ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ରାଗ ବାହାର କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *