ବାଇକକୁ ପବନରେ ଉଡାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା,ସେ କେବେ ବି ଆଉ ଜୀବନସାରା ଭୁଲିପାରିବେ ନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

କିଛି ଲୋକ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରିବାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଉତ୍ସାହ ଭରି ରହିଥାଏ | କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରିଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଝା-ଳ ବାହାରିପଡେ | ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ଅନେକଥର ଲୋକଙ୍କର ଜୀ-ବ-ନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଏ | ଜଣେ ବାଇକର ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରି ଦେଖାଇବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ହେଲା ବୋଧହୁଏ ସେ ତା ଜୀବନରେ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରିବ ନାହିଁ | ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଦୃ-ଶ୍ୟର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ବହୁତ ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି |

ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ | କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ମଜା ଲାଗିଥିବ ତ କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆ-ଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥିବ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କର ହସ ବାହାରି ପଡିବ | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକରେ ବସି ତାକୁ ଷ୍ଟା-ର୍ଟ କରେ | ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପଛରେ ଆସି ବସିପଡ଼େ | ଏହାପରେ ସେ ଆଗ ଚକାକୁ ପବନରେ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବା-ଲା-ନ୍ସ ବିଗିଡିଯାଏ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ତଳେ କ-ଚା-ଡି ହୋଇ ପଡିଯାନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହସ ଲାଗିଥିବ | ଯିଏ ବି ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା, ତାର ହସ ବାହାରି ପଡିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ urban._jatts ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଆସିସାରିଛି | ସେହିପରି, ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ରି-ଆକ୍ସ-ନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଏହା ଉପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ର-ତିକ୍ରି-ୟା ଦେଇପାରିବେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *