ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବିନା ମାସ୍କରେ ବୁଲୁଥିଲେ ଲୋକ, ପୁଣି ଛୋଟ ପିଲା କଲା କିଛି ଏମିତି, ଭିଡିଓ ଜିତିଛି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ

ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଦେଶ କରୋନା ଭାଇରସ ଅଧୀନରେ ଅଛି। ଏହି ମହାମାରୀକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଫେସ ମାସ୍କ ପ୍ରୟୋଗ କରିବା ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଭଳି ନିୟମକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିବେଦନ କରାଯାଉଛି। କାରଣ, ଏହି ଭାଇରସ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏହି ‘ଚେତାବନୀ’ ସତ୍ବେ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୂଚନା ପରେ ମଧ୍ୟ ‘ଅବହେଳା’ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଲୁଥାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବୁଲୁଛନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପିଲା ଯାହା କଲା ତାହା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ନିରୀହ ପିଲାର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଦୁନିଆର ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କଠାରୁ କେହି ଚତୁର ନୁହଁନ୍ତି! କିନ୍ତୁ, ବେଳେବେଳେ ଛୋଟ ଛୋଟି ପିଲା ଏପରି ‘ଶିକ୍ଷା’ ଦିଅନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବଡ଼ ବଡ଼ ଚକିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଦାବି ହେଉଛିଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଧର୍ମଶାଳାରୁ ଆସିଛି। ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ଲୋକମାନେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି କିପରି ବୁଲୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ନିଜ ହାତରେ ବାଡ଼ି ଧରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ଲଗାଇବାକୁ କହୁଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିରୀହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପଚାରୁଛି ମାସ୍କ କେଉଁଠାରେ ଅଛି? ତେଣୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ …

ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ:-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁର ବୁଦ୍ଧି ପାଇଁ ‘ଗର୍ବିତ’ ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଲୋକ ପିଲାର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, କିଛି ୟୁଜର୍ସ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ଚାଲୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ‘ଅବହେଳା’ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ dharamshalalocal ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଏହି ପିଲା ଶିକ୍ଷିତ ଲୋକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବୁଦ୍ଧିମାନ’ ଅଟେ। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଲୋକମାନେ ଦାୟିତ୍ଵହୀନ ଭାବରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କରୋନା ବିସ୍ତାର ହେବ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସରକାରଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିବେ’ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *