ଚଳନ୍ତା ଗାଡ଼ିରୁ ଏହିପରି ଭାବେ ଓହ୍ଲାଇଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେତେବେଳେ କଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ, ତାହା କେହି ବି ଜାଣିନଥାନ୍ତି | ଅନେକଥର କିଛି ଭିଡିଓ ମନକୁ ଶାନ୍ତି କରିଦିଏ ତ ବେଳେବେଳେ କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ | ତେବେ ଅନେକଥର ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆମକୁ ବହୁତ କିଛି ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ମିଳିଯାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେଥିରେ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଡରିଗଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ୟୁଜରମାନେ ଖୁବ କମେଣ୍ଟ କରି ମଜା ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି |

ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଗୋଟିଏରୁ ବଢି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଖତରନାକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ଚକ୍କରରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଲୋଭ କରୁନାହାନ୍ତି | ବାସ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାର ଅଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସିଥାନ୍ତି ଏବଂ ମଜା ନେଇଥାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ | ଶୂନଶାନ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ଜିପକୁ ଏମିତି ଭାବେ ଚଳାଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଚଳନ୍ତା ଗାଡ଼ିରୁ ଯେପରି ଭାବେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଓହ୍ଲାଇ ପଡୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ଚଢି ଯାଉଛନ୍ତି, ତାହା ହୃଦୟ ଥରେଇ ଦେଲାଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ଯାଇଥିବେ ଯେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା କେତେ ଖତରନାକ ଅଟେ | ଯେପରି ଭାବେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କଲେ, ସେଥିରେ ବଡ଼ ବିପଦ ମଧ୍ୟ ଘଟିଥାନ୍ତା | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘jatt.life’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି ଏବଂ ଏହାକୁ ଅନେକ ୟୁଜର ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଇମୋଜୀ ସେୟାର କରି ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *