ସ୍ୱାମୀ ଢ଼ାବାରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହିତ କଥା ହେଉଥିଲା, ସେପଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ପହଞ୍ଚିଗଲା ନିଜ ଦଳ ନେଇ, ଆଉ ତା’ପରେ ….ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସାଗର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଢ଼ାବାରେ ହାଇ ଭୋଲଟେଜ ଡ୍ରାମା ହୋଇଗଲା | ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ବସିଥିଲା | ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ସେଠାକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଝ-ଗ-ଡା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେହି ମହିଳା ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି | ତାପରେ ଏ କଥାକୁ ନେଇ ଫୁଲ ହଙ୍ଗାମା ହେଲା |

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ କେହି ବି ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲାକୁ ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଇ ନାହାନ୍ତି | କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ଏହି ଘଟଣାର ଚର୍ଚ୍ଚା ସବୁଠାରେ ଚାଲିଛି | ଏହି ମାମଲା ସାଗରର ବିନା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି | ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଲା ଯେ ସେ ନିଜର ବାପାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଦେହ ବହୁତ ଖରାପ ଅଛି |

କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ଢ଼ାବାକୁ ଚାଲିଗଲା, ଯେଉଁଠାରେ କି ଦୁହେଁ ମିଶି ଚା ପିଇ ପିଇ ପ୍ରେମ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରୁଥିଲେ | ତେବେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀର ଚାଲିଚଳଣ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଢ଼ାବାରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ଦେଖି ରାଗରେ ନିଆଁ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ମା-ର-ପି-ଟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ସେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀର ପ୍ରେମିକାକୁ ଖୁବ ପିଟିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ହ-ଙ୍ଗା-ମା କଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *