ଏହାକୁ କୁହନ୍ତି ଘୋଡା ବିକ୍ରି କରି ଶୋଇବା ! ଶୋଉ-ଶୋଉ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ପଡିଗଲେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡିବେ

ବହୁତ ପୁରୁଣା ରୂଢି ଅଛି ‘ଘୋଡା ବିକ୍ରିକରି ଶୋଇବା’। ଏହି କଥା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉନମାନେ ଶୋଇବା ପରେ କୌଣସି ଜିନିଷର ‘ହୋଶ’ ରହେନାହିଁ। ତାଙ୍କ ସହିତ କଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କୁ କିଛି ଜଣାପଡିନଥାଏ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ଶୋଇବା’ ଉପରେ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ହସକୁ ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ। ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଅଛି।

‘ସୁନା’ ପ୍ରତ୍ଯେକଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ। ପ୍ରାୟତଃ ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା କହିଥିବାର ଶୁଣିଥିବେକି,’ଆଜି ମୋତେ ଗଭୀର ନିଦ ଆସିଲା’। ଅର୍ଥାତ ବହୁତ ଭଲ ନିଦ ଆସିଲା ଓ ମୋତେ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଜଣାନଥାଏ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ସହ କଣ କଣ ହୋଇଥିବ? ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏମିତି ହିଁ ଲାଗିଥିବ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶୋଇବାକୁ ନେଇ କିଛି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରବଳ ହସାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ହସ ଲାଗିବ:-

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବେ ଓ ମଜା ମଧ୍ୟ ଆସିଥିବେ। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରୁଥିବେକି କେଉଁପରି ବସରେ ଶୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଯାନ୍ତି। ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଦେଖି ହସିଥିବେ। ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋଲିସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓର ମଜା ନେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି।’କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହେ, କଭି ଶୋତା ହେ।’ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି କୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *