ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଏହି ଭାରତୀୟ ଯୁବକ ୧ ମିନିଟରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଏତେ ସବୁ ବାଦାମ,ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଚକିତ

କୁହନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଦୁନିଆରେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟର ଅଭାବ ନଥାଏ। ବାସ କେବଳ ତାଙ୍କୁ ସଠିକ ମାଧ୍ୟମର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥାଏ। କେତେଥର ଆମର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆମକୁ ମୌକା ମିଳିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ କୌଣସି କାରଣରୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥାଏ। ଅବଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଉଛି। ଏବେ ଭାରତର ଏହି ଯୁବକକୁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ। ସେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ବରେ ନିଜର ନାମ ରେକର୍ଡ଼ କରିଦେଇଛି।

ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ଠାରେ କିଛିନା କିଛି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଜରୁରୀ ରହିଥାଏ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଲଗା ପରିଚୟ ରହିଥାଏ। ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ କାମ କରିବାର ଦେଖିଥିବେ ଓ ଆପଣ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶୁଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷୟରେ ଶୁଣିବାପରେ କିଛି ସମୟ ହଇରାଣ ହୋଇଯିବେ ଓ ଆପଣ ତାଙ୍କ କାମ ଉପରେ ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ। କୁହାଯାଉଛି ଏହି ଯୁବକର ନାମ ସୁଜିତ କୁମାର ଅଟେ। ସୁଜିତ ଏକ ମିନିଟରେ ନିଜ କହୁଣୀ ଦ୍ୱାରା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବାଦାମ ଭାଙ୍ଗିବାର ରେକର୍ଡ଼ ନିଜ ନାମରେ କରିଦେଲେ। କୁହାଯାଉଛି ସେ ମାତ୍ର ଏକ ମିନିଟରେ 279 ଟି ବାଦାମ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ।

ଲୋକମାନେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସା:-

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ କହୁଥିବେ, ଓଃ ଭାଇ କି କଥା ଇଏ। ଯିଏବି ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିଛି ସେ ମଧ୍ୟ ଅଜିତଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ guinnessworldrecords ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଶେୟର କରାଗଲା। ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ 95 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଲେ ଏହା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଦେବାର ଅଟେ। ଆଉଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ କେମିତି ଆପଣ ଏହିପରି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ପାରିନାହାଁନ୍ତି। ଆଉଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ ଏହାକୁ କମ ଲେଭେଲର ଭାରତୀୟ ହିଁ କରିପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.