ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ସ୍ୱିଗି ବୟ ସ୍କେଟିଂ କରି କଲେ ଡେଲିଭରି ! ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ, ଲୋକ କହିଲେ-‘ପେଟ୍ରୋଲ ଦରର ପ୍ରଭାଵ’

ଦେଶ ଓ ଦୁନିଆରେ ଆଜିକାଲି ଅନଲାଇନର ପ୍ରଚଳନ ବହୁତ ବଢ଼ିଯାଇଛି। ଖାସ ଭାବରେ ଖାଇବା-ପିଇବା ଜାତୀୟ ଜିନିଷକୁ ଲୋକମାନେ ଅନଲାଇନରୁ ମଗାଉଛନ୍ତି। ଏମିତିରେ ଜୋମାଟୋ ଓ ସ୍ଵିଗି ପ୍ରାୟତଃ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଏମିତିରେ ପୁଣିଥରେ ସ୍ଵିଗିର ଡେଲିଭରି ବୟ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଯାଇଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ସଡକରେ ସ୍କେଟିଂ କରି ଜିନିଷ ପହଞ୍ଚାଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି! ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ମଜା ନେଇ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତିକି ଏହା ପେଟ୍ରୋଲର ଦର ବୃଦ୍ଧି ହେବା କାରଣରୁ ଏମିତି ହୋଇଛି।

ସାଧାରଣତଃ ଆପଣ ବାଇକ କିମ୍ବା ସାଇକେଲରେ ଡେଲିଭରି ବୟଙ୍କୁ ଅର୍ଡର ପୂରଣ କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ କାଶ୍ମୀରରେ ଏକ ଡେଲିଭରି ବୟ ଘୋଡ଼ା ସାହାଯ୍ୟରେ ଜିନିଷ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଡେଲିଭରିର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଵିଗିର ଡେଲିଭରି ଵୟ ସଡକରେ ସ୍କେଟିଂ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଯେମିତିକି ଆପଣ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିପାରିବେକି ଡେଲିଭରି ବୟ କାନ୍ଧରେ ବ୍ୟାଗ ପିନ୍ଧି ଗୋଡ଼ରେ ସ୍କେଟିଂ କରି ସଡକରେ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି:-

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବେକି କି ସିନ ଅଟେ? ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଧାମାଲ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ghantaa ନାମକ ଏକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। କିଛି ସମୟର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪୦୦୦୦ ଲୋକ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖି ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଲେକି-ବନ୍ଦେ କୋ ସଲାମ’। ଏହି ପିଲା ପାଇଁ ସଡ଼କ ମଧ୍ୟ ଠିକ ଅଛି। କିଛି ଲୋକ ଡେଲିଭରି ବୟ ଉପରେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *