ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ସାମ୍ନାରେ ମା-ରି-ବା-କୁ ଲାଗିଲେ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁଙ୍କର ବି-ବା-ଦ ସହ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି | ଥରେ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁବ ମା-ର-ପି-ଟ କରିଥିଲେ | ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଖେଳିଥିବା ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ କାର ଚଳାଉଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସକାଳୁ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରିଥିବା କିଛି ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାର ଦ୍ୱାରା ଧକ୍କା ଲାଗିଥିଲା |

ରାୟୁଡୁ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ମା-ରି-ଲେ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା :-

ବିରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରି ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସିଲେ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମା-ରି-ଥି-ଲେ | ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଏହି ଲ-ଢେ-ଇ-ର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଲା | ଏହି ମାମଲା ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲେ |

ପୋ-ଲି-ସଠାରେ ହୋଇଥିଲା ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ :-

ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ପୋ-ଲି-ସ ନିକଟରେ କରାଯାଇଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବୃଦ୍ଧବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ରେ ମଧ୍ୟ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଏହା ସହ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ରାୟୁଡୁ ନିଜର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ସହିତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ରାୟୁଡୁ ଏବଂ ହରଭଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ବି-ବା-ଦ :-

୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା IPL ମ୍ୟାଚରେ ଅମ୍ବାତି ରାୟୁଡୁ ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ରାଇଜିଂ ପୁଣେ ସୁପରଜିଆଣ୍ଟସ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚରେ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ବଲ ଉପରେ ରାୟୁଡୁ ମିସଫିଲଡ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ହରଭଜନ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ସେ ରାୟୁଡୁଙ୍କୁ କିଛି ଖରାପ ଶବ୍ଦ କହିଥିଲେ | ରାୟୁଡୁ ମଧ୍ୟ ରାଗିଗଲେ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଇସାରା ଚାଲିଥିଲା | ତେବେ ହରଭଜନ ସେହି ମାମଲାକୁ ପଡିଆରେ ହିଁ ଶେଷ କରିଦେଇଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *