ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ରାଗରେ ଗର୍ଜି ଉଠିବେ : ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ କକା ଝିଅ ସହିତ କଲା ଏତେ ନି-ଷ୍ଠୁ-ର-ତା ଏବଂ ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ର,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଅଳିରାଜପୁରରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ର-ର ମାମଲା ଥଣ୍ଡା ନ ହେଉଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଧାର ଜିଲ୍ଲାର ଟାଣ୍ଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗ୍ରାମ ପିପଳବାର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାରର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବାଡ଼ି, ଠେଙ୍ଗା ଧରି ପି-ଟୁ-ଛ-ନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପଶୁପରି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇଛି | ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସାତଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ଧାର ଜିଲ୍ଲାର ଟାଣ୍ଡା ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଆସୁଥିବା ପିପଳବା ଗାଁରେ ହୋଇଥିବା ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ରର ଅଟେ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କକା ପୁଅ ଭାଇ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ବାଡ଼ି ଠେଙ୍ଗା ଧରି ପି-ଟୁ-ଛ-ନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅମାନେ ଚି-ତ୍କା-ର କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମଣିଷରୁ ପାଲଟିଥିବା ରାକ୍ଷସମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ଦେଖିପାରୁନାହାନ୍ତି | କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଯୁବତୀମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କ୍ଷମା ମାଗି ଚାଲିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ବଦଳରେ କେବଳ ବାଡ଼ି ଠେଙ୍ଗା ଦ୍ୱାରା ପି-ଟା-ଯା-ଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଯୁବକମାନେ ତ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମଣିଷତ୍ୱ ମରିଗଲା, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ବାଡ଼ି, ପଥର ଏବଂ ଗୋଇଠା ବର୍ଷା କଲେ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଏହା ଯେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲରେ କଏଦ କରିଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ କେହି ବି ଝିଅମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇନାହାନ୍ତି |

ଝିଅମାନେ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ :-

ଭିଡ଼ିଓଟି କିଛି ଦିନର ପୁରୁଣା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ଅ-ତ୍ୟା-ଚା-ରର ଶି-କା-ର ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ଝିଅ ସମ୍ପର୍କରେ କକା ଝିଅ ଭଉଣୀ ହେବେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଅଳିରାଜପୁରର ଜଵଟର ଅଟନ୍ତି | ଝିଅମାନେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ସ୍କୁଲ ପାଖରେ ଅଟକାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଯେ ତୁମେମାନେ ପରିବାରର ଦୁଇଜଣ ପିଲା ସହ ଫୋନରେ କାହିଁକି କଥା ହେଉଛ ? କେବଳ ଫୋନରେ କଥା ହଉଥିବାକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ହ-ଙ୍ଗା-ମା କରିଦେଲେ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଖୁବ ପି-ଟା-ଗ-ଲା | ଦୁଇ ଝିଅ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିନଥିଲେ |

ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କଲା | ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା | ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଝିଅମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହିଁ ମା-ର-ପି-ଟ କରାଯାଇଛି | ପୋ-ଲି-ସ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ସାତଜଣ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିନେଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *