ସିଲିଣ୍ଡର ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଜିମ ଯିବା, ବର୍ତ୍ତମାନ ହିରୋ ଭଳି ଲାଗନ୍ତି, ଲୋକ କୁହନ୍ତି ‘ସିଲିଣ୍ଡର ମ୍ୟାନ’

କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେତୁ ବଦଳିଯାଏ। ଏହା ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଯୁଗ ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁଯେ, ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ କେବେ ବଦଳିବ। କେବଳ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହିଁ କ୍ଷଣକରେ କାହାରିକୁ ତଳୁ ଉପରକୁ ପହଞ୍ଚାଇ ଦିଏତ, ଆଉ କାହାକୁ ଉପରୁ ତଳକୁ ନେଇଯାଏ। ଏମିତି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଯୋଗୁଁ ରାତାରାତି ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ସେ ସିଲିଣ୍ଡର ଲିଫ୍ଟରରୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ହୋଇଗଲେ।

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡିହେବା ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ଅଟେ। ଏହା ହେଉଛିଯେ, ସାଧାରଣ ମଣିଷଠାରୁ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସେମାନେ ଏଠାରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ କେବଳ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ହେତୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୁଅନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇର ବାସିନ୍ଦା ସାଗର ଯାଦବଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଥାନାର ଅମ୍ବରନାଥରେ ରହୁଥିବା ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ସାଗର ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି କିମ୍ବା ମଡେଲ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଧୋକା ଖାଇଯାନ୍ତି।

ସାଗରଙ୍କ ଫୋଟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା:-

ସାଗର ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତ ଗ୍ୟାସ ଏଜେନ୍ସିରେ ସିଲିଣ୍ଡର ବିତରଣ ବାଳକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିଲେ। ସେମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରାୟ ୫୦-୬୦ ସିଲିଣ୍ଡର ବିତରଣ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଲାଇମଲାଇଟ ଭିତରକୁ ଆସିବାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କ କାମ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଟେ। ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇର ତୁଷାର ଭାମରେ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫେସବୁକରେ ସାଗର ଯାଦବଙ୍କ ଫୋଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଦିନେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବଜାରକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ସାଗରଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗିଲେ। ଯାହାପରେ ତୁଷାର ସୂଚନା ନ ଦେଇ ସାଗରଙ୍କ ଫଟୋ କ୍ଲିକ କରି ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ଏହି ଚିତ୍ରଟି ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାଗରଙ୍କ ଲୁକକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ପୋଷ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ:-

ଏହାପରେ ତୁଷାର ସାଗରକୁ ଘରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ଗୁପ୍ତରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ। ସାଗର ଦ୍ୱାଦଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ନାଶିକରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ସାଗର ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଓଜନ ମାତ୍ର ୪୫ କିଲୋଗ୍ରାମ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିହାସ କରାଯାଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ କହୁଥିଲେଯେ, ୪୫ କିଲୋଗ୍ରାମ ଲୋକ କିପରି ୩୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ସିଲିଣ୍ଡର ଉଠାଇବ।

ଯାହାପରେ ସାଗର ଯାଦବ ଜିମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଶରୀର ତିଆରି କରିଥିଲେ। ହଠାତ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ସାଗର ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବେ ବୋଲି ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ‘ସିଲିଣ୍ଡର ମ୍ୟାନ୍’ ନାମରେ ଡାକନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ତାଙ୍କର ଫୋଟ ସେୟାର କରନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *