ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ ଭିଡିଓ : ରାସ୍ତାରେ ଦୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା,କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ହିଁ ଚୁରମାର ହୋଇଗଲା କାର, ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ମୁମ୍ବାଇ-ପୁଣେ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ସଡକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଏକ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କଣ୍ଟେନର ଟ୍ରକ ଏବଂ ଆଇ-10 କାର ମଧ୍ୟରେ ହେଲା | କଣ୍ଟେନର ଆଗକୁ ଯାଉଥିବା କାରରେ ଜୋରରେ ଧ-କ୍କା ଦେଲା, ଯାହାଦ୍ୱାରା କାରଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଚୁରମାର ହୋଇଗଲା | କାରରେ ବସିଥିବା ତିନିଜଣ ଲୋକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ଦୃଶ୍ୟର ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଗଲା |

ବାସ୍ତବରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଣେ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ କଣ୍ଟେନର ନିଜର ଆଗରେ ଯାଉଥିବା କାରରେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଲେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା କାର ନିଜର ଆଗରେ ଯାଉଥିବା ଟ୍ରକ ସହିତ ବାଡେଇ ହୋଇଗଲା | ଏହି ସମୟରେ କଣ୍ଟେନର କାରକୁ ଦଳିଦେଇ ଆଗକୁ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ଓଲଟି ପଡିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଆଇ-10 କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜଳିଗଲା | ଦୁର୍ଘଟଣା ଏତେ ଭୟାନକ ଥିଲା ଯେ କାରରେ ବସିଥିବା ଜେକ୍ୱିନ,ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୁଇସା ଏବଂ ୪ ବର୍ଷର ପୁଅ ତିନିଜଣଙ୍କର ସେହି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା :-

ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଖବର ପାଇବାମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ହାଇୱେର ଡେ଼ଲ୍ଟା ଫୋର୍ସ, ଟ୍ରାଫିକ ପୋ-ଲି-ସ, ଦମକଳ ଏବଂ ଖୋପଲି ସହରର ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | କଣ୍ଟେନରର ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆଘାତ ହୋଇଛି, ଯାହାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି | ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଆଗରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକର ରିୟର କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *