ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ: ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ନାଳରେ ଶୋଇଗଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରେକର୍ଡ କରିବା ସମୟରେ କରିଦେଲେ ବଡ ଭୁଲ ଆଉ ତା ପରେ….

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଇନଫ୍ଳୁଏନ୍ସରମାନେ ଏକ ଭଲ ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସୁଟ୍ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ଫଳାଫଳ ଭଲ ମିଳିଥାଏ କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ପୁରା ଯୋଜନା ଭୁଲ ହୋଇଯାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂର ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ହସ ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ। ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଁ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିଲା।

ପରଫେକ୍ଟ ଶଟ ପାଇଁ ନାଳରେ ଶୋଇଲେ ବ୍ୟକ୍ତି:-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ Weird Vidz ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓ ବିଚିତ୍ର ହୋଇପାରେ। ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବାଳକ ଏକ କେନାଲ କୂଳରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ସିମେଣ୍ଟ ଲେନରେ ଚାଲୁଛି ଏବଂ ନିକଟସ୍ଥ ଡ୍ରେନରେ ୨ ପୁଅଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାକୁ ପଢିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବେ।

ଛୋଟ ଭୁଲ ଦ୍ୱାରା ବିଗଡିଗଲା ପ୍ଳାନ:-

ସେହି ଡ୍ରେନରେ ଜଣେ ବାଳକ ଶୋଇ ପାଖରେ ଚାଲୁଥିବା ବାଳକର ଭିଡିଓ ସୁଟ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ବାଳକ ଧୀରେ ଧୀରେ ଡ୍ରେନ ଭିତରେ ଶୋଇଥିବା ବାଳକଙ୍କର ଗୋଡ ଧରିଛି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଏଙ୍ଗେଲ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛି। କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓର ମଜା ସେତେବେଳେ ଆସିଲା, ଯେତେବେଳେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡେଯେ, ବାଳକ ପଛ କ୍ୟାମେରା ବଦଳରେ ଆଗ କ୍ୟାମେରା ଅନ କରିଥଲା, ଅର୍ଥାତ ଡ୍ରେନରେ ପଡ଼ିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ରେକର୍ଡିଂ କରୁଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି:-

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ସରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। କମେଣ୍ଟରେ, ଲୋକମାନେ ତିନି ବାଳକଙ୍କର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *