କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବୋକାମୀ କାରଣରୁ ଅଚାନକ ବିଗିଡ଼ିଗଲା ୨ଟି ଟ୍ରକର ବାଲାନ୍ସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଏ | ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକଥର ମଜା ଲାଗେ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ | ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ବୁଝିଯିବେ ଯେ ହାଇୱେରେ ଟ୍ରକ ଚଳାଇବା କେତେ କଷ୍ଟକର କାମ ହୋଇଥାଏ |

ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ହାଇୱେରେ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ କରିବା ଏତେ ବି ସହଜ କାମ ହୋଇନଥାଏ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ କରିବାର ଦକ୍ଷତା ବହୁତ ଭଲ ହେବା ଦରକାର | ଅନେକଥର ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗରେ ନିପୁଣ ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ବଡ଼ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-କୁ ମଧ୍ୟ ଟାଳି ଦିଅନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ କଳା ରଙ୍ଗର କାର ଓଭର ଟେକ କରି ସେଠାରୁ ଯାଏ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଟ୍ରକର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡିଯାଏ ଏବଂ ସେ ରେଲିଂ ଆଡକୁ ଯିବାକୁ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସାମ୍ନାରୁ ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ ଆସେ ଏବଂ କମ ଜାଗା ଥିବା କାରଣରୁ ନିଜର ବାଲାନ୍ସ ହରାଇଦିଏ | ଯାହାପରେ ବଡ ନିପୁଣତାର ସଂହତିଆ ଦୁଇ ଡ୍ରାଇଭର ନିଜ ନିଜ ଟ୍ରକକୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତି |

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓକୁ @HolyCow_Inc ନାମକ ୟୁଜରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବୋଧ କାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଏଥିପାଇଁ ଜରିମାନା ଦେବା ଉଚିତ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନିପୁଣତା କାରଣରୁ ଏକ ବଡ଼ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଟଳିଗଲା | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ସହିତ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲରେ ପ୍ରଶଂସା କଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *