ଅଜବ ଘଟଣା: ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ ବନାଉଥିବା ସମୟରେ ଯୁବକ ସହିତ ଘଟିଲା ବଡ଼ ଅ-ଘ-ଟ-ଣ,ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଲାଗିବ ଏତେ ସମୟ

ବ୍ରିଟେନରୁ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ ଚମକାଇବା ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ପାର୍ଟନର ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଉଥିବା ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଯୁବକକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଗଲା। ଯୁବକର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି। ପୀ-ଡି-ତ-ର ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଖରାପ ରହିଛି। ଡ଼କ୍ଟର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

ପ୍ରା-ଇ-ଭେ-ଟ ପାର୍ଟ ଭାଙ୍ଗି ଯିବାରୁ ବାହାରିଲା ର-କ୍ତ:-

ଏକ ଇଂରାଜୀ ନ୍ୟୁଜ ପେପର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବିକ ପୀଡିତ ଯୁବକ କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟରୁ ର-କ୍ତ ବାହାରି ଚାରିଆଡ଼େ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା। ଡ଼କ୍ଟର କହିଲେ କି, ପୀଡିତଙ୍କ ଏମଆରଆଇ ସ୍କାନ କରାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା କି, ଯୁବକର ପ୍ରା-ଇ-ଭେ-ଟ ପାର୍ଟରେ 3 ସେଣ୍ଟିମିଟର ଲମ୍ବା ଗ୍ୟାପ ରହିଛି।

ସର୍ଜରୀ ରହିଲା ସଫଳତମ:-

ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ଼କ୍ଟର ପୀ-ଡି-ତ-ଙ୍କ ଅପରେସନ କରିଛନ୍ତି। ପାଖାପାଖି ଚାରିଘଣ୍ଟାର କଡ଼ା ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାହାର କରାଗଲା। ତାଙ୍କୁ ଭଲ ହେବାକୁ ଲମ୍ବା ସମୟ ଲାଗିବ। ଡ଼କ୍ଟର କହିଲେ କି, 6 ମାସ ପରେ ସେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ ବନାଇ ପାରିବେ। ଏବେ ସେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ରହିଛନ୍ତି। ଡ଼କ୍ଟର କହିଲେ କି, ବିଗତ 40 ବର୍ଷରେ ସେ ଏମିତି କେସ ଦେଖିନାହାନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.