ଧୋନି ଆବେଦନ କଲେ ଶିକ୍ଷକ ପଦ ପାଇଁ ଚାକିରୀ, ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ କହିଲେ ନିଜର ବାପା, ବର୍ତ୍ତମାନ ହେବ FIR ..

ଛତିଶଗଡର ରାୟଗଡ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ବହୁତ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଶିକ୍ଷକ ଚାକିରି ପାଇଁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ଆବେଦନ ଆସିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାମ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି |

ଧୋନିଙ୍କ ନାମରେ ଶିକ୍ଷକ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ :-

ଛତିଶଗଡର ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପଦବୀ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଆବେଦନ କରାଯାଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଇଂରାଜୀ ବିଷୟର ଟିଚର୍ସଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ହେବାକୁ ଥିଲା | ଏଥିରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଆବେଦନ ଆସିଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଆବେଦନ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା |

ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଲିଷ୍ଟ ହେଲା ଭାଇରଲ :-

ପ୍ରଶାସନ ଆପ୍ଲିକେସନ ପୂରଣ କରିଥିବା କ୍ୟାଣ୍ଡିଡେଟସଙ୍କ ନାମ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରି ୱେବସାଇଟରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିରେ ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ଥିଲା | ୱେବସାଇଟରେ କ୍ୟାଣ୍ଡିଡେଟସଙ୍କ ନାମ ଲିଷ୍ଟରେ ଆସିବାମାତ୍ରେ ଏହି ଲିଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଲିଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଖୁବ ହଇଚଇ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ଦିନ ଧୋନି ନାମକ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ନମ୍ବରରେ କଲ କରାଗଲା |

ତେବେ ଯେଉଁ ନମ୍ବରରେ କଲ କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ଆସୁଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି ଯେ ଏତେ ବଡ ଭୁଲ କିପରି ହୋଇଗଲା |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଦୈନିକ ଭାସ୍କରରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଭାସ୍କର ସିଲେକସନ କମିଟିର ନୋଡାଲ ଅଧିକାରୀ ତଥା ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟର ସୀମା ପାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଏହି ମାମଲାରେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *