ବର-କନ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ଯୋଡି ଦେଖି ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଇମୋସନାଲ, ଅଗ୍ନି ଚାରିପଟେ ବୁଲିବା ସମୟରେ ଏମିତି ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଏପରି ଅନେକ ବିବାହ ଦେଖିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ କନ୍ୟା ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବ କିମ୍ବା ବର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବ | କଣ ଆପଣ କେବେ ଏପରି ଯୋଡି ଦେଖିଛନ୍ତି କି, ଯେଉଁଥିରେ ବର ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିବ ଏବଂ ବହୁତ ଧୂମଧାମର ସହିତ ବିବାହ ହେଉଥିବ | ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ହୋସ ଉଡିଯିବ |

ବର-କନ୍ୟାଙ୍କ ଯୋଡି ଚମକାଇଲା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବରର ଦୁଇଟିଯାକ ହାତ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କନ୍ୟା ତଥାପି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାଲି ସମ୍ଭଳିନେଇ ସାତଥର ବୁଲୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କନ୍ୟା ନିଜର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ପୁରା ଖିଆଲ ରଖିଥାନ୍ତି ଯେ ଅଗ୍ନି ଚାରିପଟେ ବୁଲିବା ସମୟରେ ସେ ଠିକ ଭାବରେ ଚାଲୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ | ଏହା ଦେଖିବାପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଫୁଲି ଉଠିବ | ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଦୁହେଁ ହିଁ ଧୀର ଧୀର ହସ ସହିତ ଅଗ୍ନି ଚାରିପଟେ ବୁଲୁଥିଲେ |

ଏହିପରି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଅଗ୍ନି ଚାରିପଟେ ବୁଲୁଥିଲେ :-

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆଗ୍ରାମ ୱେଡିଙ୍ଗ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଗୋଟିଏ କ୍ୟାପ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ କେହି ବି ଅଟକାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଇମୋସନାଲ ଷ୍ଟାଇଲରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୪ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଇମୋସନାଲ ହେବାସହିତ ଅଲଗା ଅଲଗା କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି |ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଲାଇଫରେ ସବୁବେଳେ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ସାଥି ହୋଇଥାଏ” |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *