ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ୩ ଜଣ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଯାଉଥିଲେ ପରିବାର,ହଠାତ ବିଜୁଳି ସାମ୍ନାରେ ପଡିଲା,ତା ପରେ କିଛି ଏପରି ହେଲା ଅବସ୍ଥା

ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଠିକ ସେହି ସମୟରେ କ୍ୟାପଚର ହୋଇଗଲା, ଯେତେବେଳେ କଂସାସର ବେବଲି ପାଖରେ ପାଞ୍ଚ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରିବାର ଯାଉଥିବା କାର ଉପରେ ବିଜୁଳି ପଡିଲା। ଏହି ଘଟଣା 25 ଜୁନରେ ଘଟିଥିଲା, ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ କାଲ୍ ହୋଵୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କ୍ୟାମେରାରେ କ୍ୟାପଚର ହୋଇଥିଲା, ଯାହା କାର ର ଠିକ ପଛରେ ଥିଲା ଓ ସେ ମଧ୍ୟ ବିଜୁଳି ଝ-ଟ-କା ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି।

କାର ଉପରେ ହଠାତ ପଡିଲା ବିଜୁଳି:-

newsweek ମତ ଅନୁସାରେ କାର ଭିତରେ ତିନି ବର୍ଷୀୟ, ଦେଢ଼ ବର୍ଷୀୟ ଓ ଆଠ ମାସର ପିଲା ସହ ପାଞ୍ଚଜଣ ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିପାରିବ ଯେ ପବନ ସହ ଜୋରରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି, ସେହି ସମୟରେ ହଠାତ କଳା ରଙ୍ଗର ଏସୟୁଭି ଉପରେ ବିଜୁଳି ପଡିଲା। କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ଯେ କିଛି ହେଲାନାହିଁ।

କାରରେ ଥିଲେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ପରିବାର:-

newsweek ରେ କାଲ୍ ହୋଵୀ କହିଛନ୍ତି କି ” ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଗଭୀର ଆଘାତରେ ଥିଲେ ଓ ସେମାନେ ପ୍ରଥମେ ସୂଚିତ କରାଇଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତ ପିଲା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଆରାମ ମିଳିଲା ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲେ କାରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଠିକ ଅଛନ୍ତି। କାର ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ଗିୟର ଅଟକି ଯାଇଥିଲା। ସଡକ ଉପରେ ଧକା ଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କାର ନିୟୁଟ୍ରାଲ ହେଉନଥିଲା।”

ବିଜୁଳି ପଡିବା ପରେ କାର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା:-

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଯେତେବେଳେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ୟୁଜର ଦେଖିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଜଣା ପଡିଲା ଯେ କାରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ବଞ୍ଚି ଯାଇଛନ୍ତି ତାହା ପରେ ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ୱାସ ମାରିଲେ। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ୟୁଜର ମଜାକରେ କହିଛନ୍ତି କି, “ଏହା ରିଚାର୍ଜ କରା ଯାଇଛି, ଏଲନ ମସ୍କ କାମରେ ଅଛନ୍ତି”।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *