ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ନି-ଶା-ରେ ବୁଡି ରହିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମହିଳାଜଣକ ଏପରି ପିଟିଲେ, ଭିଡିଓ ଦେଖି IPS କହିଲେ -‘ମ-ଦ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଚିକିତ୍ସା’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସବୁବେଳେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ହସାଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ | ସେହିପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଭାବିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥାଏ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁବ ମା-ଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି | କାରଣ ସେ ନି-ଶା-ରେ ବୁଡି ରହିଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓରେ ୟୁଜର୍ସ ଖୁବ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କଥା ଲେଖିଛନ୍ତି |

ଅନେକ ଲୋକ ଏପରି ହୋଇଥାନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ମ-ଦ ପିଇବାପରେ ବିଲକୁଲ ହୋସ ରହେନାହିଁ | ନି-ଶା-ରେ ଏପରି ଭାବେ ସେମାନେ ବୁଡିଯାନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ମନେ ରହେନାହିଁ ଯେ ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କଣ କହୁଛନ୍ତି ? ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକଥର ସମସ୍ୟା ବଢିଯାଏ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ହୋଇଥିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଦଣ୍ଡ ମିଳୁଛି | ଯେପରିକି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପି-ଟି ଚାଲିଛି | ସେହିପରି କିଛି କହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁଛି, କିନ୍ତୁ ମହିଳା କୁଆଡେ ନ ଚାହିଁ ଖାଲି ପି-ଟି-ବା-ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ଯାଇଥିବେ ଯେ ମାମଲା ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟଟି କଣ ରହିଛି ? ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ମଜା ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଛି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋଲିସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ମଦ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଚିକିତ୍ସା’ | ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *