ସ୍ତ୍ରୀ ସାମ୍ନାରେ ଅଫିସରେ ଡେସ୍କ ତଳେ ସେକ୍ରେଟେରୀ ସହିତ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଥିବାବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଧରାପଡିଲା, ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅତୁଟ ହୋଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଏହା ଭାଙ୍ଗି ମଧ୍ୟ ଯାଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ବି ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁମାନେ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିନଥାନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ୟୁନାଇଟେଡ଼ କିଙ୍ଗଡମରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଦମ୍ପତି :-

ଦି ସନ ଛପା ଯାଇଥିବା ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୦ ବର୍ଷ ପାଖାପାଖି ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଦେଖା ସ୍କୁଲରେ ପାଠପଢା ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଥରେ ଏମିତି କିଛି ହେଲା ଯେତେବେଳେ କି ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଏପରି ହେବାକୁ ଦେଇନଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ସେକ୍ରେଟେରୀ ସହିତ ହେଲା ପ୍ରେମ :-

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସରେ ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନୂତନ ସେକ୍ରେଟେରୀ ଆସିଲେ | ସେ ସେକ୍ରେଟେରୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମିଶିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହେଁ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଗଲେ ଏବଂ କଥା ଏତେ ଦୂରକୁ ଚାଲିଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେହି ଦିନ ସେ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ତେବେ ସେ ଏହି କଥାକୁ ମଧ୍ୟ ଡରୁଥିଲେ ଯେ କାଳେ କେହି ସେମାନଙ୍କୁ ଧରି ପକାଇବେ | ଯଦି ଏପରି ହୁଏ, ତେବେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ବ-ଦ-ନା-ମୀ ହୋଇପାରେ |

ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ କଣ ଦେଖିଲେ ?

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତ ସେକ୍ରେଟେରୀଙ୍କ ଚକ୍କରରେ ପଡି ପ୍ରତିଦିନ ଅଫିସରେ ବିଳମ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହୁଥିଲେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦିନେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ | ସେ ତାଙ୍କ ଖାଇବା ଧରି ସିଧା ଅଫିସକୁ ଆସିଗଲେ | ସେ ଏ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଜଣାଇବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ | ସେ ଚୁପଚାପ ତାଙ୍କ କ୍ୟାବିନରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା | ସେଠାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାହା ଦେଖିଲେ, ତାହା ଦେଖି ତାଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଗଲା | ସେ ସେହି ସମୟରେ ଡେସ୍କ ତଳେ ନିଜ ସେକ୍ରେଟେରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ | ସେ ଧରାପଡିଗଲେ |

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସେତେବେଳେ କେବଳ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କେମିତି କରିପାରିବେ | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ | ସେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କଲେନାହିଁ |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଦିନ ପରେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମେସେଜ କାଳେ ଏବଂ ସେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ | ସେ କ୍ଷମା ମାଗିବାରୁ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, କାରଣ ଭୁଲ ତ ତାଙ୍କର ଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପାଟି କରିବେ ଏବଂ ଛା-ଡ-ପ-ତ୍ର ନେଇଯିବେ | କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି କିଛି କଲେନାହିଁ | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ଯେ ମତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅ | ବୋଧହୁଏ ତୁମକୁ ସେହି ସୁଖ ମୁଁ ଦେଇପାରିଲି ନାହିଁ ଯାହା ତୁମେ ଚାହୁଁଥିଲ | ଏହାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ଖୁସିରେ ରହୁଛୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମତେ ଲାଗୁଚି ଯେ ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ମତେ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *