ଏମିତି କିଏ କରେ ରେ ଭାଇ ! ବିବାହ ମଝିରେ ବର-କନ୍ୟା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏମିତି କାମ, ଲୋକ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିର ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଏମିତି ଜରିଆ ହୋଇଯାଇଛି, ଯେଉଁଠି ଲୋକ ଅନେକ ଥର ‘ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ‘ ଜିନିଷ ସେୟାର କରି ରଖନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କର ହସ ଲାଗେ। ଏତିକି ନୁହେଁ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନେଇ ମଜା ନେଇ ଉଠାଇଥାନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଅନେକ ଜିନିଷ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ। ଏହି ସୂଚୀରେ ବିବାହର ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ହୋଇପାରେ ଆପଣ ଏହା କହିବେକି,’ଏମିତି କିଏ କରେ ଭାଇ’।

ବିବାହର ମାହୋଲ ଅଛି ଓ ସେଥିରେ ହଙ୍ଗାମା ନହେବା ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ଅନେକଥର ବର-କନ୍ୟା ଏମିତି ହରକତ କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ ବିବାହରେ ଆସିଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ, ବର-କନ୍ୟା ବିବାହ ପାଇଁ ବସିଛନ୍ତି। ପଣ୍ଡିତ ମନ୍ତ୍ର ପଢୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଅଚାନକ ଦୁଇଜଣ ପାଣିର ବୋତଲରେ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଯାନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆପଣ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ…

‘ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କିଛି ହଜମ ନାହିଁ’:-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ହୋଇପାରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିବେ। ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଓ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତିକି ବିବାହରେ ଏମିତି କିଏ କରେ? ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘photos_for_couple’ ନାମକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *