କନ୍ୟା ବହୁତ ମଜାରେ ଖୁଆଇଲେ ରସୋଗଲା, ପୁଣି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବର କଲେ ଏମିତି କାମ, ଲୋକ ଦେଖି ରହିଗଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଏ। ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଏପରି ଭିଡ଼ିଓ ଅଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଦେଖି ହସୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେକି, କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଅଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଏତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେଯେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ। କିନ୍ତୁ, ଏହିପରି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରେ। ଏହି ସୂଚୀରେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟାର ଏପରି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ହସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ, ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ବିବାହ ସିଜିନ୍ ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। କେତେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟାର ମଜାଳିଆ ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, କେତେବେଳେ ବିବାହକୁ ଆସିଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ। କିନ୍ତୁ, ଗୋଟିଏ କଥା ପାଇଁ, ବିବାହର ର ମାମଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ ହୋଇଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ, ମଞ୍ଚ ଉପରେ ମିଠା ଖାଇବାକୁ ରୀତିନୀତି ଚାଲିଛି। ପ୍ରଥମେ କନ୍ୟା ଅତି ପ୍ରେମ ସହିତ ବରକୁ ମିଠା ଖୁଆଇ ଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ବର ତାଙ୍କୁ ରସଗୁଲା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ମାତ୍ରେ ସେ କନ୍ୟା ନାଟକ ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ତା’ପରେ ବର ଯାହା କରନ୍ତି ତାହା ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଦେଖନ୍ତି। ତେଣୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ …

ବହୁତ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ:-

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ‘ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ’ ହୋଇଯାଇଥିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜରମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଫିସିଆଲ official_niranjanm87 ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଢ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଆଜ ଏହି ଅବସ୍ଥା ଅଛି…’। ଏକାସାଙ୍ଗରେ, ବରର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *