ମାଙ୍କଡକୁ ଧରିବାପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା ଚିତାବାଘ, ଡିଆଁ ମାରି ମାରି ଏମିତି ବୋକା ବନିଗଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମାଙ୍କଡର ଚାଲାକି କାରଣରୁ ସେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଖାଇ ଦେଇଛି | ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଇଥାଏ ଯେ ମାଙ୍କଡ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାରେ ବହୁତ ପାରଙ୍ଗମ ହୋଇଥାଏ | ଜୀବନ ଉପରେ ବିପଦ ଆସିବାଦେଖି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସେହି ସମୟରେ ନିଜର ମସ୍ତିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜି ବାହାର କରିଥାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ ଗଛ ଉପରକୁ ଚଢି ଚିତାବାଘର ହୋସ ଉଡାଇ ଦେଲା |

ଗଛ ଉପରେ ମାଙ୍କଡ ଚିତାବାଘକୁ ହଇରାଣ କଲା :-

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଗଛରେ ମାଙ୍କଡ ଏବଂ ଚିତାବାଘ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଗଛରେ ଅନେକ ଡାଳ ରହିଛି | ମାଙ୍କଡ ସବୁଠାରୁ ଉପରେ ଥିବା ଡାଳ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ବହୁତ ପତଳା ଡାଳ ରହିଛି | ସେହି ଡାଳ ଉପରକୁ ଚଢିବା ଚିତାବାଘ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଅଟେ | ମାଙ୍କଡକୁ ଚିତାବାଘ ଧରିବାପାଇଁ ଭାବିବା ଏବଂ ତା ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାପାଇଁ ସେହି ପତଳା ଡାଳ ଉପରକୁ ଚଢିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାମାତ୍ରେ ମାଙ୍କଡ ଡିଆଁ ମାରି ଅନ୍ୟ ପଟରେ ଥିବା ପତଳା ଗଛର ଡାଳକୁ ଡେଇଁପଡ଼େ |

ଡିଆଁ ମାରି ଅବସ୍ଥା ଖରାପ :-

ଏପରି ଅନେକଥର ହେବାପରେ ଚିତାବାଘ ଥକି ଯାଇ ଅଟକି ଯାଏ, କିନ୍ତୁ ମାଙ୍କଡ ଉପରେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡେନାହିଁ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆସିଯିବ | ଏହି ଭିଡ଼ିଓର କମେନ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ଅନେକ ୟୁଜର ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *