ଜ୍ଵାଇଁ କହିଲେ- ଆପଣଙ୍କ ଝିଅଙ୍କର କରୋନାରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲେ, ଯେତେବେଳେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖାଗଲା ସେତେବେଳେ ଦେଖାଗଲା ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଦୃଶ୍ୟ

ଗୋଟିଏ ପିତାମାତାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପ୍ରିୟ ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରାନ୍ତି, ସେ ଆଶା କରନ୍ତିଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ଖୁସିରେ ରହିବେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ଶାଶୁ ଘରେ ଏହି ସୁଖ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ପିତାମାତା ଜାଣିବେଯେ, ସେମାନଙ୍କର ଫୁଲ ପରି ଝିଅ ହଠାତ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତିଯେ, ସେ କରୋନାରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବ-ର-ଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମଧ୍ୟ ମିଳିନଥିଲା। ଏହା ଶୁଣି କୌଣସି ପିତାମାତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଫାଟିଯିବ। ସେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ତିରୁପତି ଠାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

ଏଠାରେ ଅଭିଭାବକମାନେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଝିଅ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ପାଇବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବୁଲୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜ୍ଵାଇଁ ମାରମରେଡି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ରେଡ୍ଡୀ କହିଥିଲେଯେ, ଆପଣଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ। ଝିଅର ମୃ-ତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ପିତାମାତାଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲେ। ସେ ଝିଅର ମୃତଦେହ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ବୁଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଝିଅର ଶ-ବ ପାଇଲେ ନାହିଁ। ଅବଶ୍ୟ, କିଛି ଦିନ ପରେ, ସେ ଏପରି ଏକ ସତ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯାହା ଶୁଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଡାକ୍ତରଖାନାର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ବୁଲିବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଅର ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମିଳିନଥିଲା, ସେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଜଳିଯାଇଥିବା ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ମିଳିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଏହି ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ଚିହ୍ନଟ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଏହା ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କର ଥିଲା। ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଶୀଘ୍ର ସେମାନେ ଏକ ବ୍ୟବହାର ଜିନିଷ ପାଇଲେ। ସେ ଗୋଟିଏ ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିଲେଯେ, ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଝିଅକୁ କୋଳରେ ନେଇ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ଏକ ବଡ ନାଲି ଶଯ୍ୟା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ସନ୍ଦେହ ହେଲା। ସେ ମାରମରେଡି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ କଠୋର ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ତାଙ୍କ ଅ-ପ-ରା-ଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା। ତିରୁପତି ନଗର ପୋ-ଲି-ସ ମୁଖ୍ୟ ରମେଶ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ-ଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରି ଶ-ବ-କୁ ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ପୋଡ଼ି ଦେଇଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ ସେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରୁନଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ରିଲାଏନ୍ସ ମାର୍ଟରୁ ଏକ ସୁଟକେସ କିଣିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶରୀରକୁ ସେଥିରେ ରଖିଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଧରାଯାଇଥିଲା।

କୁହାଯାଉଛିଯେ, ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଭିତ୍ତିକ ସଫ୍ଟୱେର କମ୍ପାନୀ କଗ୍ନିଜାଣ୍ଟରେ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଥିଲେ। ସେ ଲକ୍ଡାଉନରେ ଘରୁ କାମ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମାରମରେଡି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ରେଡ୍ଡୀ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ନିକଟରେ ଚାକିରି ହରାଇ ବେକାର ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କ୍ରୋଧରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି। ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ହେପାଜତରେ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଝିଅର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ। ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅର ହ-ତ୍ୟା-କା-ରୀ ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.