ୟେ ମଣିଷ ନା ଆଉ କଣ … ଚାଲୁ ଚାଲୁ ଅଚାନକ ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଲାଇଦେଲା ନିଜର ମୁଣ୍ଡ, ତାପରେ …ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନେ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ | ଅନେକଥର ତ ଲୋକମାନେ ଏପରି କାମ କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ୟୁଜରମାନେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ | କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଏ | ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ୟୁଜରମାନେ ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ଏବଂ ଉପହାସ କରିଥାନ୍ତି | ଏପରି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଫେମସ ହେବା ଏବଂ ହେଡଲାଇନରେ ରହିବାପାଇଁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଭୁତ ପଶିଯାଇଛି , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି | ଅନେକଥର ତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବିପଦରେ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ , କିଭଳି ଭାବେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ପଛକୁ ବୁଲାଇଦେଲେ | ବାସ୍ତବରେ ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଏଥିରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ଚାଲି ଚାଲି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଯେପରି ଭାବେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ପଛକୁ ବୁଲାଇ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗେ, ତାକୁ ଦେଖି ଯେ କେହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି | କାରଣ ଏପରି କରିବାଦ୍ୱାରା ବିପଦ ଆସିବାର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଥିଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ଯାଇଥିବେ ଯେ ମାମଲା କଣ ଅଟେ ? ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ hepgul5 ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଛଅ ଶହରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ମଜା ଉଠାଇ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.