ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଚୋ-ର ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ଧୁକ ଲଗାଇ ଫୋନ, ଚେନ ଛଡ଼ାଇଲା, ତଥାପି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଖାଇ ଚାଲିଲା ଚିକେନ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖେଳାଳି ଏମ.ଏସ ଧୋନି ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ଥଣ୍ଡା ରହିଥାନ୍ତି | କିଛି ଏପରି କୁଲନେସ କାରଣରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୁ-ଟ ହେଉଥିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତିରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଯେ ଚୋ-ର ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ ଅଛି | ସେ ପବନରେ ପିସ୍ତଲ ହଲାଉଛି ଏବଂ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ମାଗୁଛି | ଏହି ସମୟରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆରାମରେ ଚିକେନ ଡେଣା ଖାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ |

ଏହି ଚୋ-ର ଏହାପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଯାଏ ଏବଂ ତାର ଚେନ ଟାଣିନିଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଡରେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ବିରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରେନାହିଁ | ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ଦେଇ ନିଜ ଖାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଥାଏ | ଚୋର ମଧ୍ୟ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଏ ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଖାଇବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଖାତିର ନାହିଁ |

ଏହାପରେ ଏହି ଡକାୟତ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଠାରୁ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ମାଗେ | ଏଥର ମଧ୍ୟ ନ ଡରି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆରାମରେ ନିଜ ଫୋନକୁ ଏହି ଚୋ-ର-କୁ ଦେଇଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଖାଇବା ଉପରେ ହିଁ ଫୋକସ କରନ୍ତି |

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମନୋଭାବ ସେଠାରେ ଥିବା ସଵୁ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଅଲଗା ଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଚୋରକୁ ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ପଳାଇବାକୁ ଏବଂ ଲୁଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏପରି ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ |

ଏହି ଚୋ-ର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଆଉ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା | ତେବେ ଏହି ପୁରା ଘଟଣାରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜକୁ ଅସହାୟ ମନେ କରୁଥିଲେ | ସେହିପରି ଲୁ-ଟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଚିକେନ ଡେଣା ଖାଇବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା |

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ଜଣାପଡିନାହିଁ ଯେ ଏହି ଲୁଟପାଟ କେଉଁଠାରେ ଘଟିଛି | ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ଜୁନ ୧୭ ତାରିଖ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟାରେ ଘଟିଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଲୁ-ଟ-ପା-ଟ ସ୍ପାନିଶ କହୁଥିବା କୌଣସି ଦେଶରେ ହୋଇଛି |

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କୁଲ ମନୋଭାବ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜରମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ମୁଁ ଚୋର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଫୋନ ହରାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଏତେ ରିଲାକ୍ସ ରହିଥାନ୍ତା, ତେବେ ସାରା କହୁଛି ମତେ ବହୁତ ଡର ଲାଗିଥାନ୍ତା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *