ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟରେ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ ଆରବପତିଙ୍କର ମସ୍ତି, ଏମିତି ହୋଇଥାଏ କାମ..

ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ନିଜ ଭିତରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ରୋମାନ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରେ। ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ହୁଅନ୍ତୁନା କାହିଁକି, ସେ ଗରିବ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଧନୀ ହୁଅନ୍ତୁ, ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ସ୍ଵପ୍ନ ଥାଏକି, ଅନ୍ତତଃ ପକ୍ଷେ ଥରେ ସେ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଶୁଣାଯାଇଥିବା କାହାଣୀ କହିବା। ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ କଣ ଏପରି ମଧ୍ୟ ହେଉଥିବ? ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ନିଜେ ଜଣେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ଜଣାଇ ଦେଉଛୁଯେ, ଏକ ବେସରକାରୀ ଜେଟ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ ନିକଟରେ ନିଜର ମନ୍ତବ୍ୟରେ ସଂସ୍ମରଣରେ ହଜାର ହଜାର କିଲୋମିଟର ଉପରେ ହେଉଥିବା ସେକ୍ସ, ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତିର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ପ୍ରକାଶନ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ କହିଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କୁ କିପରି ବିଲିୟନେୟାରଙ୍କ ଚମତ୍କାର କିନ୍ତୁ ଅନ୍ଧକାର ଦୁନିଆକୁ ଠେଲି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ବିଳାସର ସମସ୍ତ ମାଧ୍ୟମ ଉଡ଼ାଣରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲା।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିଜର ପରିଚୟ ଲୁଚାଇବା ଏବଂ କ୍ୟାରିଅରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏହି ବିମାନ କର୍ମଚାରୀ ସାଷ୍କିୟା ନାମକ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ପୁସ୍ତକକୁ ନିକୋଲା ଷ୍ଟୋଙ୍କ ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ବହୁତ କମ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନରେ ୬ ବର୍ଷ କାମ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ସହରର ଏକ ବାରରେ ଏକ ସଭା ପରେ ସେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରୋଇ ଜେଟରେ ଚାକିରି ପାଇଲେ।

ଯାହାପରେ ସାଷ୍କିୟା ରୁଷର ବିଲିୟନେୟାର ପାଇଁ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଠଟି ଗୁପ୍ତ ଚୁକ୍ତିନାମା ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ୪୦ ହଜାର ପାଉଣ୍ଡ କିମ୍ବା ପ୍ରାୟ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେଯେ, ସେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶ ଶୈଳୀକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହାର କିଛି ବିପଜ୍ଜନକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ସାଷ୍କିୟା ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ପୁସ୍ତକରେ ଲେଖିଥିଲେଯେ,” ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ବିଲିୟନେୟାର ବସଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥାନ୍ତି। ଥରେ ଇସ୍ତାନବୁଲରୁ ଆମେରିକା ଯିବାବେଳେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଏହି କୋଟିପତିଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜେଟରେ ଚଢିଥିଲେ।”

ଏମିତିରେ ସାଷ୍କିୟାଙ୍କ କହିବା କଥାକି କେବଳ ସେ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଟ କରୁଥିଲେ ବରଂ ନିଜେ ସାଷ୍କିୟାଙ୍କୁ ନିଜର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ଏମିତି ନକରିଲେ ସାଷ୍କିୟାଙ୍କ ଚାକିରି ଯିବାର ଡର ଥିଲା। ସେ କହିଲେକି ସେ ବହୁତ ଲଜ୍ଜା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସ୍ଥିତିରେ କିଛି କରିହେବ ନାହିଁ। ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଏମିତି କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ।

ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଆଗକୁ ଲେଖିଲେକି ସେହି ସମୟରେ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲକୁ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ମୋ ଉପରେ ଅଧିକ ଋଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ମୋତେ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଥାନ୍ତା ମଧ୍ୟ। ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲାକି ସେ ନିଜର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ କେବଳ ୱାନ ନାଇଟ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଖରାପ ହେବା ଓ ବିଳାସପୂର୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ତାଙ୍କର ନିଜର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବର୍ଷ ଏଫେୟାର ଚାଲିଥିଲା।

ଯାହାର ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ସାଷ୍କିୟା ସାଉଦୀର ଏକ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଲେକି ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସ ମଧ୍ୟ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ବଫାଦାର ନଥିଲେ। ସେ କହୁଥିଲେକି ଯେତେବେଳେବି ପ୍ରିନ୍ସ ଆସିବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବିଛୁଣାରେ କିଛି ଧଳା ଗୋଲାପର ପଙ୍ଖୁଡି ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏତିକି ନୁହେଁ ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କ କହିବାର ଥିଲାକି ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ କୌଣସି ମହିଳା ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଆସିଲେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବିଛୁଣାରେ ସବୁବେଳେ ଗୋଲାପ ପଙ୍ଖୁଡି ବିଛା ହୋଇଥିବା ଦରକାର। ଏହି ଏୟାରହୋଷ୍ଟେସ ଦାବି କରିଥିଲେକି ଥରେ ସେ ସାଉଦୀ ପ୍ରିନ୍ସଙ୍କୁ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ କରୁଥିବାର ଦେଖିନେଲେ। ଏହା ବ୍ଯତୀତ ସେ କହିଲେକି ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ଜେଟ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଜିନିଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *