ରୋବଟର ଚମତ୍କାର କାମ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଯିବେ ଆପଣ,ପ୍ରଥମେ ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

ଭାରତର ଜଣାଶୁଣା ବିଜନେସମ୍ୟାନ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି | ସେ ଯେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ଏକ ଚମତ୍କାର ଜିନିଷ ଦେଖନ୍ତି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛି ରୋବଟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କରୋନାର ଗାଇଡଲାଇନକୁ ପାଳନ କରିବାପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଏତେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯେ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କାଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ତା ଆଡକୁ ଟାଣିନେଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଏପରି ଭାରତରେ କରିବା ଉଚିତ” |

ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ସେଥିରେ କିଛି ରୋବଟ ସେମାନଙ୍କ ପାଖ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ କରୋନା ପ୍ରତି ସଚେତନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ରୋବଟ କରୋନାର ନିୟମାବଳୀକୁ ପାଳନ କରୁନଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି | ରୋବଟ କରୋନା ପ୍ରତି ଅବହେଳିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କେବଳ ସଚେତନ କରୁନାହିଁ ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଟୀକାକରଣ ମଧ୍ୟ କରୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହର୍ଷ ଗୋଏଙ୍କା ଯେତେବେଳେ ସେୟାର କଲେ, ସେବେଠୁ ଏହାକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି | ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଭୟଙ୍କର ବିନାଶ ଘଟାଇଥାଏ, ସେତେବେଳେ ଏହିପରି ରୋବଟର ଆବଶ୍ୟକତା ବହୁଗୁଣିତ ହୋଇଯାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ କରି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.