ଏହି ୮ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡ଼ିଓ ଜିତିବ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ : ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି କୁକୁଡ଼ାକୁ ଭଲପାଇବା ଦେଲା ମାଙ୍କଡ ଛୁଆ !

କିଛି ପଶୁ ଏପରି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଜଣାଥାଏ ଯେ ତାକୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି କିପରି ଭଲପାଇବା ଦେବା ଉଚିତ | ତେଣୁ ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ଶୁଣାଯାଏ ଯେ ମଣିଷ ତୁଳନାରେ ପଶୁ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରାଣୀ ଅଟେ | ଆମେ ନିଜ ଘର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଦେଖାଶୁଣା କରିବା ସମୟରେ ସ୍ନେହରେ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହୋଇଥାଏ | ଏପରି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା, ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ମାଙ୍କଡ କୁକୁଡ଼ା ଛୁଆକୁ ଚୁମା ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଗଲା |

ମାଙ୍କଡ ଛୁଆ ଏବଂ କୁକୁଡ଼ା ଛୁଆର କେମେଷ୍ଟ୍ରି :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିବା IFS ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଉ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଦୁଇ ଆତ୍ମାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର କଥାବାର୍ତ୍ତା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ‘ | ଏହି ଛୋଟ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପରେ ଆମେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ମାଙ୍କଡଛୁଆ କଦଳୀ ପତ୍ର ଉପରେ ବସିଛି ଏବଂ ଛୋଟ କୁକୁଡ଼ା ସହିତ ଖେଳୁଛି ଏବଂ ତାକୁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଧରି ରଖିଛି |

ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ଭିଡିଓ :-

ଏମିତିକି ସେହି ଛୋଟ କୁକୁଡ଼ା ଯେତେବେଳେ ପଳାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, ସେତେବେଳେ ମାଙ୍କଡ ତାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିଆଣେ | ଏହି ସମୟରେ ମାଙ୍କଡ ଛୁଆ କୁକୁଡ଼ା ଛୁଆର ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ କିସ ମଧ୍ୟ କରେ | ଏହି ଭିଡିଓ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଅଟେ | ଏହି ଦୁଇ ଛୋଟ ଜୀବମାନଙ୍କର କିଛି ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆସିଯିବ | ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *