ନଦୀରେ ଫସିଗଲେ କନ୍ୟା, ପୁଣି ବର କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ଏମିତି ପାର କଲେ ନଦୀ: ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବିବାହ(Indian Marriage) ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ(Social Media)ରେ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ(Viral Video) ହେଉଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ବର ଓ କନ୍ୟା ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କିମ୍ବା ହରକତ କରିଥାଉ। ଏମିତି ମୌକାରେ କପଲ ମାନେ ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ରକାର ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଛାପ ଛାଡିଯାନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଏମିତି କରିବା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାରି ପଡିପାରେ।

ନଦୀ ପାର କରୁଥିବା ସମୟରେ ଆପଣେଇଲେ ଏହି ଉପାୟ:-

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବିବାହ ପରେ ବର ନିଜର ଶ୍ଵଶୁର ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ମଝିରେ ପଡୁଥିବା ନଦୀକୁ ପାର କରିବା ପାଇଁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ନିଅନ୍ତି। ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି କନ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ନଦୀ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଡର ଲାଗେ। ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବର ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ନଦୀ ପାର କରିବାକୁ ଲାଗିଯାନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଏ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

ବର କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ କରାଇଲେ ନଦୀ ପାର:-

ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ଏହି ଭିଡିଓ ବିହାରର କିଶାନଗଞ୍ଜରେ ଦିଘଲମ୍ବେକ ପ୍ରଖଣ୍ଡ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିଂଘୀମାରୀ କନକଇ ନଦୀର ପଲସା ଘାଟର ଅଟେ। ନିଜର ନୂଆ ବରକୁ ଯେମିତି କନ୍ୟା କାନ୍ଧରେ ଉଠାନ୍ତି ସେଠାରେ ଥିବା ବର ବରଯାତ୍ରୀ ଚିଲାଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜଣେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ନିଜର ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ କ୍ୟାପଚର କରିନିଅନ୍ତି। ଯାହାପରେ ସାରା ଦେଶରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *