ସନି ଲିଓନ ଏବଂ ମିଆ ଖଲିଫା କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏହି ରେସଟୁରାଣ୍ଟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏମିତି କଣ ହୋଇଗଲା

ଦୁନିଆର ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାପାଇଁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ | କିଛି ଲୋକ ତ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାପାଇଁ ଅନେକ ରାସ୍ତା ବୁଲିଥାନ୍ତି | ଭାରତ ଯେତେ ବିବିଧତା ସହିତ ଭରା ହୋଇଛି, ସେତିକି ଅନନ୍ୟ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଖାଇବା | ଦେଶର ଅନେକ ସ୍ଥାନ ନିଜର ବିଶେଷ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ହୋଇଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀର ଗୋଟିଏ ରେସଟୁରାଣ୍ଟରେ ଦିଆଯାଉଥିବା କିଛି ଖାଦ୍ୟର ନାମଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ରେସଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏପରି କିଛି ଖାଦ୍ୟର ନାମ ରଖାଯାଇଛି, ଯାହା ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଧ୍ୟାନକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣିବ |

ରେସଟୁରାଣ୍ଟର ମେନ୍ୟୁ ଲିଷ୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏହି ଖାଦ୍ୟର ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, କାରଣ ଏହାର ନାମ ସନି ଲିଓନ ଏବଂ ମିଆ ଖଲିଫାଙ୍କ ନାମରେ ରଖାଯାଇଛି | ଦିଲ୍ଲୀରେ ବୀର ଜି ମଲାଈ ଚାପ ନାମକ ରେସଟୁରାଣ୍ଟରେ ମିଳୁଥିବା “ସନି ଲିଓନ ଚାପ” ଏବଂ “ମିଆ ଖଲିଫା ଚାପ” ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦିୟ ଖାଦ୍ୟ ପାଲଟିଯାଇଛି | ଏହି କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାରିଆଡେ ଏହାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏହି ରେସଟୁରାଣ୍ଟରେ “ବେବି ଡଲ ଚାପ” ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥାଏ, ଯାହା ଫିଲ୍ମ ରାଗିଣୀ ଏମଏମଏସ-୨ ର ସନି ଲିଓନିଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗୀତଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରିତ ଅଟେ |

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅନଲାଇନ ପେମେଣ୍ଟ ଆପ ପେଟିଏମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ସିଇଓ ବିଜୟ ଶେଖର ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶନିବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟରରେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସାରା ଦେଶରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ବିଜୟ ଶେଖର ଶର୍ମାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବନ୍ୟା ଆସିଯାଇଛି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଦୋକାନ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ଅଟେ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଏହାକୁ ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ଖାଦ୍ୟର ନାମ ଦେବା ଅସମ୍ମାନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହା ବହୁତ ଘୃଣ୍ୟ ଅଟେ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହିପରି ନାମଗୁଡିକର ପସନ୍ଦ ଏକ ଖରାପ ମାର୍କେଟିଂ ଛଡା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ଏହିପରି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରେ, ଏହା ଉପରେ ତୀବ୍ର ବିତର୍କ ହୋଇଥାଏ | ଏଥର ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ହୋଇଛି | ବିଜୟ ଶେଖରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଆସିଛି ଏବଂ ୧୯୫ ରୁ ଅଧିକ ଥର ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *