ଭିଡିଓ ଗେମର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ଯୁବକ, ନିରୀହ ପିଲାମାନେ ଏପରି ବଞ୍ଚାଇଲେ ଜୀ-ବ-ନ

ଆପଣ ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ ହେଉଥିବା ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଘଟଣା ଶୁଣିଥିବେ | ସାଧାରଣତଃ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିରୀହ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଶିକାର କରିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗୁଆଲିୟର ସହରରେ ଏକ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୯ ବର୍ଷର ଦୁଇଜଣ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ଦୁଇ ପିଲା ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳି ଆସିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ପୁରା କାହାଣୀ ଶୁଣାଇଲେ | ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଚାଲନ୍ତୁ ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ, ଯାହାଦ୍ୱାରା କଲି ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ସହ ଏପରି ଘଟିପାରିବ ନାହିଁ |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଗୁଆଲିୟରର କୁମ୍ହାରପୁରା ସାଠ ଫୁଟା ରୋଡ଼ର ଅଟେ | ଏଠାରେ ଥାଟିପୁର ଦ୍ୱାରିକାଧିଶ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ୯ ବର୍ଷର ପିଲା ପଞ୍ଚମ କ୍ଲାସର ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ନିଜ କକା ପୁଅ ଭାଇ ସହ ମ୍ୟାଗୋ ଜୁସ ପିଇବାକୁ ଆସିଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଜୁସ ପିଇ ନିଅ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଗେମ ଖେଳିବାର ଅଫର ଦେଲେ | ଭିଡିଓ ଗେମ କଥା ଶୁଣି ଦୁଇ ପିଲା ଖୁସି ହୋଇଗଲେ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଫେଭରେଟ GDA -5 ଗେମ ଖେଳିବାର ଅଫର ଦେଇଥିଲା | ଦୁଇ ପିଲା ଏଥିପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ତାର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ |

ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବାମାତ୍ରେ ଦୁଇ ପିଲା GDA -5 ଗେମ ଖେଳିବାରେ ବିଜି ହୋଇଗଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | ବ୍ୟକ୍ତିର ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖି ପିଲାର କକା ପୁଅ ଭାଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇବାକୁ ଲାଗିଲା | ତେବେ ଦୌଡିବା ସମୟରେ ସେ କବାଟରେ ବାଡେଇ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଧକ୍କା ଦ୍ୱାରା ସେ ଆହତ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ତାର ନାକରୁ ରକ୍ତ ବହିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ପିଲାର ନାକରୁ ରକ୍ତ ବହିବା ଦେଖି ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଡରିଗଲା ଏବଂ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେଠାରେ ପଳାଇବାକୁ କହିଲା | ତେବେ ଏପରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ କହିଥିଲା ଯେ ମୋ ନାମ ଅନିଲ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଅଟେ, ଏହି ବିଷୟରେ କାହାକୁ କହିଲେ ତୁମକୁ ମାରିଦେବି | ଏହି ଘଟଣାରେ ଡରି ଯାଇଥିବା ପିଲାମାନେ ଯେମିତି ବି ହେଉ ନିଜ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | ଏଠାରେ ସେମାନେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କହିଲେ | ପରିବାର ଲୋକ ରାଗିଯାଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସେହି ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଘରେ ତାଲା ପଡିଥିବାର ଦେଖାଗଲା |

ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଥାଟିପୁର ଥାନାକୁ ଗଲେ ଏବଂ ସେହି ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଯାଞ୍ଚ କଲା ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ କେସ କଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ସେହି ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-କୁ ଖୋଜୁଛି | ଆଶା କରାଯାଉଛି ଖୁବଶୀଘ୍ର ପୋ-ଲି-ସ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-କୁ ଧରିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *