ଚିତାବାଘ ଖତରନାକ ଷ୍ଟାଇଲରେ କଲା ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ପବନରେ ଡିଆଁ ମାରିଲା, ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ପଡିଗଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ …. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ପଶୁମାନଙ୍କର ଖତରନାକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ସିଂହ, ଚିତାବାଘ ଏବଂ ସାପ ଭଳି ଅନେକ ଜୀବଜନ୍ତୁମାନଙ୍କର ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ ଏବଂ ଆମ ଆଖି ଖୋଲାକୁ ଖୋଲା ରହିଯାଏ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ | ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘର ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଖତରନାକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଜୋରରେ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ପଛରୁ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ପବନରେ ଡିଆଁ ମାରି ମାରି ଆସୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଚିତାବାଘ ଯେପରି ଭାବରେ ଡିଆଁ ମାରୁଛି, ତାକୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଇଛି ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନକୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଉଛି |

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଇ ଚାଲିଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ବହୁତ ଲାଇକ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଆଗକୁ କଣ ହେଲା ? ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ମୁଁ ବହୁତ ଡରିଗଲି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ମୋ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ଜୋରରେ ଚାଲୁଛି’ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *