ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଏହି ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଜିତିଲା ଲୋକମାନଙ୍କର ହୃଦୟ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ଟେପକୁ ଦେଖି କହିବେ – ବାଃ !

ଆଜିକାଲିର ପିଲାମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ଦକ୍ଷ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖି ଆଛା ଆଛା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଅନେକ ଥର ତ ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଫେଲ ହୋଇଯାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଯୁଗରେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖାଇବାପାଇଁ ଏକ ଭଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମିଳିଯାଇଛି | ସମ୍ପ୍ରତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୨ ଜଣ ଛୋଟ ଝିଅଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି |

ଭାଇରଲ ହେଲା ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଦୁଇଜଣ ଛୋଟ ଝିଅଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଦୁଇଜଣ ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତୁଛନ୍ତି | ନିଜ ଟ୍ରେନରଙ୍କୁ କପି କରି ଦୁହେଁ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ପରଫରମାନ୍ସ ଦେଉଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁନାହିଁ ଯେ ସେମାନେ ଏତେ କମ ବୟସର ଅଟନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି ଏହି ଭିଡିଓ :-

ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କର ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ Buitengebieden ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ୧ ମିନିଟରୁ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛି | ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖି ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ଅଟେ |

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ଏହି ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କର ମୁଭ :-

ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୯୪ ଜଣ ଲୋକ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ସାରିଲେଣି | କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଝିଅମାନଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ୟୁଚର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟାର ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଏ କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *