ଏହି ଫୋଟରେ କଣ ଆପଣ ଖୋଜିପାରିବେ କେଉଁଠି ଅଛି ଚିତାବାଘ ଛୁଆର ମୁହଁ, ଖୋଜିବାରେ ବଡ ବଡ ଦିଗ୍ଗଜ ହେଲେ ବିଫଳ

ପ୍ରାୟତଃ ଆମ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଖାଲି ସମୟରେ କିଛି ଖେଳ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ନେଇ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଚିତ୍ରରେ ଲୋକମାନେ ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ବୁଦ୍ଧିର ପ୍ରୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଚିତାବାଘ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଶିଶୁର ମୁହଁ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫୋଟରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଚିତାବାଘ ଶିଶୁର ମୁହଁ ଖୋଜିଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବାଜ ପକ୍ଷୀ ଭଳି ନଜର ଅଛି। ଏହି ଛବି ଦେଖାଯିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଚିତାବାଘର ମୁହଁ ଖୋଜିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ। ଫୋଟରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଚିତାବାଘର ରଙ୍ଗ ଗଛ ମଧ୍ୟରେ ଟିକେ ହଜିଯାଇଛି। ତେଣୁ, ଅତି ନିକଟରୁ ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଚିତାବାଘର ମୁହଁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ଏକ ଅତି ସହଜ କାର୍ଯ୍ୟ ବୋଲି ଲାଗୁଥିବ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବେ, ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଜାଣିବେ ଯେ ଏହା ସହଜ ନୁହେଁ ବୋଲି।

ଏଠାରେ ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ତଥାପି, ଅନେକ ଲୋକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଥମ ଥରରେ ଚିତାବାଘର ମୁହଁକୁ ଖୋଜି ପାଇଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଗଛ ମଝିରେ ଏକ ଚିତାବାଘର ଶିଶୁ ମୁହଁ ଦେଖାଯିବ। ଏହିପରି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅନେକ ଲୋକ ଏଥିରୁ ଚିତାବାଘ ଶିଶୁକୁ ପାଇବା ପରେ ମାର୍କ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଲଗାତାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି। ଏହି ଫଟୋ ମୋହନ ଥୋମସ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଫଟୋ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଲେଖିଥିଲେଯେ, ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଅଟେ। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଲେଖିଥିଲେଯେ, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ଖେଳ ଜିତିବେ। ଯଦିଓ ଅନେକ ଲୋକ ଶିଶୁ ଚିତାବାଘକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଏହାର ଲାଞ୍ଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ତେବେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚିତାବାଘର ମୁହଁ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ, ତେବେ ଟିକିଏ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି ଚିତ୍ରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *