ଦେଖନ୍ତୁ SHOCKING VIDEO : ମୁହଁରେ ସାପ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ଡରିଲେ ନାହିଁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, କରି ଚାଲିଲେ ନିଜର କାମ

ସାପକୁ ସମ୍ଭାଳିବା କୌଣସି ସହଜ କଥା ନୁହେଁ | ବଡ଼ ବଡ଼ ଅନୁଭବୀ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ଧୋକା ଖାଇଯାନ୍ତି ଏବଂ ସରୀସୃପର ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ-ର ଶି-କା-ର ହୋଇଯାନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ରେପଟାଇଲ ଜୁର ଫାଉଣ୍ଡର ଜେ ବ୍ରେବରଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ବିଶାଳ ନାଗୁଣୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା | ସରୀସୃପ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଜର ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ପେଜ jayprehistoricpets ରେ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରଠାରୁ ଏହି ଘଟଣା ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ଠିକ ଥିବେ :-

କ୍ଲିପ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଅଣ୍ଡା ନେବାପାଇଁ ନିଜ ଚେଷ୍ଟାକୁ ଜାରି ରଖୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ | ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ମା ସାପ ସିଧା ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରକୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା | ଯେତେବେଳେ କି ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ଡରିଯାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବ୍ରେବର ଏହାକୁ ଟାଳିଦେଲେ ଏବଂ ନିଜ କାମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା କ୍ଲିପକୁ ୧୨୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଗଲାଣି ଏବଂ ଶହ ଶହ ଲାଇକ କମେଣ୍ଟ ମିଳିଛି |

ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଆପଣ ସତରେ ବଡ଼ ସାହସୀ” | ଯାହା ଉପରେ ବ୍ରେବର ଉତ୍ତର ଦେଲେ, ” ମୁଁ କେବଳ ମୋ କାମ କରୁଛି” | ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ସୁନ୍ଦର ସାପକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ” | ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ଠିକ ଥିବେ” |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରୁଭରଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ଏକ ସାପ ମଧ୍ୟ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଇଥିଲା, ଯାହାର ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଭିଡିଓର ଆରମ୍ଭ ବ୍ରେଭରଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ଯିଏ କି ଏକ ବଡ ସାପ ଧାରଣ କରିଥିବା ବାକ୍ସ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଟିକେ ହଟିଯିବା ମାତ୍ରେ ସାପ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଦିଏ | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- “ବାଃ, ୟାକୁ ଦେଖ | ତା ଉପରୁ ମୋ ନଜର ହଟିବାମାତ୍ରେ ସେ ସାପ ଏତେ ଚାଲାକ ଯେ ତାକୁ ଜଣାପଡିଗଲା ଯେ ମୁଁ ଡେଇଁବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ |”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *