ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ହେଲା ସତ ! ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଏହି କାମ କଲା ଈଶାରା

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ଯୁବ ଖେଳାଳି ଶୁବମାନ ଗିଲ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ କାରଣରୁ ଯେତିକି ଫେମସ, ସେତିକି ଫେମସ ତାଙ୍କ ଲୁକ କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ଗିଲଙ୍କ ରିଲେସନସିପ ଷ୍ଟେଟସକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ | ସେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅଟନ୍ତି |

ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି ସାରା :-

ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏବଂ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପରସ୍ପରକୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | ଯଦି ଶୁଭମାନ ଗିଲ ସାରାଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ନୁହେଁ |

କିନ୍ତୁ ସାରା ଶୁଭମାନଙ୍କ ଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରିବା ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଈଶାରା କରିଥାଏ | ସାରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଗିଲଙ୍କ ଭଉଣୀ ସେହନିଲ ଗିଲ ଏବଂ ସିମରତ ଗିଲଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି |

ଏପରି ଆସିଥିଲା ସମ୍ପର୍କର ଖବର :-

ହୁଏତ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ କୌଣସି କଥା ପ୍ରକାଶ କରିନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ପରସ୍ପର ଉପରେ କିଛି ନା କିଛି କମେଣ୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦିଅନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଆସିଥିଲା | ଏହି ଦୁଇଜଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରସ୍ପରର ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ |

ଶୁଭମାନ କରିଥିଲେ ଏହି ଖୁଲାସା :-

ନିକଟରେ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଏବଂ କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଡେଟିଂକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଛି | ତେବେ ଗିଲ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସିଙ୍ଗଲ ଅଟନ୍ତି | ଗିଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର ସେସନ କରି ସିଙ୍ଗଲ ହେବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *