ପୁଣି ଜଣେ ମହିଳା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ୧୬ ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ରର ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ, ମାମଲା ପହଞ୍ଚିଲା କୋ-ର୍ଟ-ରେ

ଆମେରିକା ଟେକ୍ସାସରେ ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ତାଙ୍କ କ୍ଲାସ ଟିଚର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଛାତ୍ର ଜଣକ ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କ୍ଲାସରେ ବସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଏହା ଦେଖି ତାଙ୍କ କ୍ଲାସ ଟିଚର ଈର୍ଷାରେ ଜଳି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କଇଁଚି ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମହିଳା ଟିଚର ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଏହି ମା-ମ-ଲା ଖୁଲାସା ହେଲା ସେତେବେଳେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟିଚରଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଥିଲା |

ଟେକ୍ସାସର ସିଇ କିଙ୍ଗ ହାଇସ୍କୁଲର ଟିଚର କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ନିଜ କ୍ଲାସର ୧୬ ବର୍ଷୀୟ ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ହୋଇଛି | ୱେବସାଇଟ ଡେଲି ଷ୍ଟାରର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ଦେଖିବା ପରେ କ୍ଲାସ ଟିଚର ବହୁତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କଇଁଚି ଫିଙ୍ଗି ମା-ରି-ଦେ-ଲେ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମ୍ୟାକ୍ସୱେଙ୍କ ଉପରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଅଛି ଯେ ସେ ୧୬ ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଏପ୍ରିଲ ଛୁଟିଦିନରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ | କୋର୍ଟ ରେକର୍ଡରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଶାସନକୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା |

ଏହି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଟିଚର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତି ବ୍ୟବହାରକୁ ଦେଖି ସନ୍ଦେହ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ କି ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ତାର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ବୁଲୁଥିବାବେଳେ ଟିଚରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନୋଟିସ କଲେ |

ଏହି କର୍ମଚାରୀ ଅନ୍ୟ ମାମଲାର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଛାତ୍ର ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ କ୍ଲାସରେ ବସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କ୍ଲାସ ଟିଚର କଇଁଚି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରକୁ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଥିଲେ |

ପୋ-ଲି-ସ ଦ୍ୱାରା ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଟିଚର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ନିଅ କାରର ପଛ ସିଟରେ ଦୁଇଥର ସେ-କ୍ସ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋ-ଲି-ସ-ର ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ପୀ-ଡି-ତ କିଶୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଏପ୍ରିଲ ସମୟରେ ଅନେକଥର ଟିଚର ତାଙ୍କସହିତ ସେ-କ୍ସ କରିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଏହି ମାମଲା ଜାଣିବାପରେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରଶାସନ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟିଚର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କୁ ସ୍କୁଲରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ | ସ୍କୁଲ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଟିଚର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ହାଇ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଚିତ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଥିଲା | ଏହି ମାମଲାରେ ଆକ୍ସନ ନେଇ ଟିଚରଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସ୍କୁଲରୁ ବାହାର କରିଦିଆଗଲା |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସ୍କୁଲ ପ୍ରଶାସନ ଦ୍ୱାରା ଏହି ମାମଲାକୁ ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ କରାଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟିଚରଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଛି | ଜାରି ହୋଇଥିବା ବୟାନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରଥମ ଚିନ୍ତା ସବୁବେଳେ ଆମ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ଅଟେ, ଏହାସହିତ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଅଟେ |

ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ବହୁତ ଦୁଖଦ ଅଟେ | ଏହି ମାମଲାରେ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରାଯିବ ଯେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟିଚର ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲଙ୍କ ଉପରେ କେସ କରାଯାଉ | ସେପଟେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟିଚରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗି-ର-ଫ ମଧ୍ୟ କରିନେଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *