ଆମାଜନ ଭୁ-ଲ-ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଠାଇଦେଲା ହଜାର ହଜାର ପାର୍ସଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଗକୁ କଣ ହେଲା

ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଜଣେ ମହିଳା ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୌଣସି ଅର୍ଡର ନ ଦେଇ ମଧ୍ୟ ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନରୁ ଶହ ଶହ ପ୍ୟାକେଜ ମିଳିଛି | ନିକଟରେ ଜିଲିୟନ କନ୍ନନ ଫେସବୁକରେ ନିଜର କାହାଣୀ ଶୁଣାଇ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ପ୍ୟାକେଜ ଗୁଡ଼ିକ ଏତେ ବଡ ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଘରର କବାଟକୁ ମଧ୍ୟ ଘୋଡାଇ ଦେଇଥିଲା |

କନ୍ନନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଜୁନ ୫ରେ ପ୍ୟାକେଜ ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ କି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ପ୍ୟାକେଜ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେ ପ୍ରଥମେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବିଜନେସ ପାର୍ଟନର ଅର୍ଡର କରିଥିବେ | ଅବଶ୍ୟ, ଡେଲିଭରି ସବୁଦିନ ଆସୁଥିବାରୁ ସେ ସନ୍ଦେହ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଉଛି କିମ୍ବା କେହି ତାଙ୍କୁ ଜିନିଷ ପଠାଇ ନିଜ ଗୋଦାମ ଖାଲି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

ତା’ପରେ ସେ କଷ୍ଟମର ସପୋର୍ଟ ସହିତ କଥା ହୋଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ଆମାଜନର ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଭୁଲ ନଥିଲା ଏବଂ ସବୁ ପ୍ୟାକେଜକୁ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ପଠାଯାଇଥିଲା | ଏନବିସି ନ୍ୟୁଜର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ନନ ତାପରେ କିଛି ବାକ୍ସ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ଯେ ସେଥିରେ ଉଭୟ ବୟସ୍କ ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କ ଆକାରରେ ଫେସ ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ହଜାର ହଜାର ସିଲିକନ ସପୋର୍ଟ ଫ୍ରେମ ଥିଲା |

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ବଡ଼ ଟ୍ରକରେ ପ୍ୟାକେଜ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିଲା | କନ୍ନନ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଏହା ବୁଝିବା ପାଇଁ ଟ୍ରାକିଙ୍ଗ ନମ୍ବର ଏବଂ ବାରକୋଡ ସ୍କାନ କରିଥିଲେ | ଏହାସହିତ ଡେଲିଭରି ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ | ତଥାପି, ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାକେଜ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ପିଲାମାନଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲଗୁଡିକ ପାଇଁ ମାସ୍କ :-

ତା’ପରେ ଏହି ସପ୍ତାହର ଶେଷରେ ଆମାଜନ ଅସଲି ମାଲିକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଲା | ତେବେ ଆମାଜନ କନ୍ନନଙ୍କୁ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ଡେଲିଭରି କରାଯାଇଥିବା ଆଇଟମ କିମ୍ବା ଯାହା ଟ୍ରାନଜିଟରେ ଥିଲା, ସେଗୁଡିକୁ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କଞ୍ଚାମାଲ ସହିତ କଣ କରାଯିବ ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ସେ ପାଖରେ ଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଫେସ ମାସ୍କ ତିଆରି କରିବାକୁ ସେଗୁଡିକର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *