ବିବାହ ପରେ ଏପରି ବଦଳିଯାଏ ଜୀବନ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଚେନରେ କରିବାକୁ ପଡିଲା ଏହି କାମ

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ବିବାହ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବଦଳିଯାଏ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିଯାଏ ଏବଂ ନିଜ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସୁଖ ସୁବିଧାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ବିବାହର ହେଉ କିମ୍ବା ବିବାହର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦୃଶ୍ୟର ହେଉ, ଏହାକୁ ଭାଇରଲ ହେବାପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେନାହିଁ |

କିଚେନରେ କାମ କରି ବିରକ୍ତ ହେଲେ ଯୁବତୀ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସାଇଟ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଆଜିକାଲି ରିଲସ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ Witty Wedding ନାମକ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ରିଲସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ମହିଳା ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି କିଚେନରେ ଅଟା ଚକଟୁଛନ୍ତି | ଗରମ କାରଣରୁ ସେ ବିରକ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁଡ଼ରେ କିଚେନକୁ ଆସନ୍ତି |

ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କଲା ମହାରାଣୀ :-

କିଛି ଯୁବକ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ କୌଣସି ରାଜକୁମାରୀ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରେମ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି | ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବିଚଳିତ ଦେଖି ସ୍ୱାମୀ ଅଟା ଦଳିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଲାଗେ | ଦୁହେଁ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇ ଏକାଠି ମିଶି କିଚେନରେ ସବୁ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିପଡନ୍ତି |

ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରଶଂସା :-

ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷ ୨୯ ହଜାର ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *