ଜଙ୍ଗଲରେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରାକୁ ଧରି ତା ଉପରେ ଗୋଡ ରଖି ଏମିତି କଲେ, ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ରାଗରେ ଲାଲ ହୋଇଗଲେ ଲୋକମାନେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସାପ ବିଷୟରେ ଭାବିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠେ | ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ସାପ ଆସିଯିବ ତେବେ କଣ ହେବ ? ଆଉ କଣ, ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଡରିଯିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ବାସ୍ତବରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ କିଛି ଲୋକମାନେ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସହିତ ଏମିତି କିଛି କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଯେ କେହି ବି ରାଗିଯିବେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଗୋଟିଏ ସାପ ଆରାମରେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଯାଉଛି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଲୋକ ତାକୁ ଧରି ନିଅନ୍ତି | କୋବ୍ରାକୁ ଧରିବାପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାର ପାଟି ଧରେ, ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାର ଲାଞ୍ଜ ଧରି ଉଠାଇନିଏ | ତାପରେ କୋବ୍ରା ଉପରେ ଗୋଡ ରଖି ତାର ପାଟିକୁ ଦବାଇ ଦିଏ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ପହଞ୍ଚିବାମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ କିଏ, ଯେଉଁମାନେ କି କୋବ୍ରା ସହ ଏପରି କାମ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଏହାକୁ କୁହନ୍ତି ମୃତ୍ୟୁକୁ ଡାକିବା | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ଲୋକ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ କାହିଁକି ଧରାଯାଉ ନାହିଁ | ଯାହା ପରେ ଜୟନ୍ତ_ଶର୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ କିଙ୍ଗ କୋବ୍ରା ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି ଏବଂ ତାକୁ ରେସକ୍ୟୁ ସେଣ୍ଟର ପଠାଯାଇଛି |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରବୀଣ ଦବାସ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ସେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ IFS ଅଧିକାରୀ ପ୍ରବୀଣ କାସୱାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି | ଖବର ଲେଖିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ଏହାସହିତ ୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଶହେରୁ ଅଧିକ ଥର ରିଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *