ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲେ ବର ଓ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଶିଖାଇଲେ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ….

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ରୁ ଗୋଟିଏ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଏ। ଏଥିରେ ମଣିଷଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ପଶୁ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ସାମିଲ ଥାଏ। କିଛି ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଳିଆ ଥାଏକି, ଯାହାକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ମନ କରେ। କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ। ଏହି ସୂଚୀରେ ଏକ ବିବାହର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିକରି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଓ ହସୁଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁକି ବିବାହରେ ମଜା-ମସ୍ତି ହୁଏ। ଅନେକ ଥର ଏହି ମାମଲା ବହୁତ ସିରିଏସ ହୋଇଯାଏ। କେତେବେଳେ ବର ପକ୍ଷରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ହରକତ ଦେଖାଯାଏ ତୋ ଆଉ କେତେବେଳେ କନ୍ୟାଙ୍କ ତରଫରୁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ପକ୍ଷ କନ୍ୟା ଓ ତାଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଯେଉଁପରି ବ୍ୟବହାର କରିଲେ ତାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ହସୁଛନ୍ତି ମଧ୍ୟ। କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବର ଓ ତାଙ୍କର ପିତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବାନ୍ଧି ଦେଲେ ଓ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବିରକ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଏହା ତୋ ଠିକ ନୁହେଁ…:-

ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘jaat_k_jokes’ ନାମକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଖବର ଲେଖାଗଲା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତିନି ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସମାନେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *