ଏହି ସୁନ୍ଦର କଟେଜରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି ଧୋନି, ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ,ଦେଖନ୍ତୁ କଟେଜ ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଆଜିକାଲି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ହିମାଚଳର ସୁନ୍ଦର ପରିବେଶରେ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି | ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ଏବଂ ଝିଅ ଜିବାଙ୍କ ସହିତ ହିମାଚଳ ପାହାଡ ଉପରେ ଏକ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଥିବା କଟେଜରେ ଅଟକିଛନ୍ତି |

ହିମାଚଳର ପାହାଡ଼ଗୁଡିକ ଉପରେ ସୁନ୍ଦର କଟେଜରେ ଅଟକିଲେ ଧୋନି :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZIVA SINGH DHONI (@ziva_singh_dhoni)

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଯେଉଁ କଟେଜରେ ଅଟକିଛନ୍ତି, ସେଠାରୁ ହିମାଚଳର ସୁନ୍ଦର ପାହାଡ଼ଗୁଡିକର ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ନିଜର ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସୁନ୍ଦର ପରିବେଶର ଦୃଶ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ |

ପ୍ରାୟତଃ ଧୋନିଙ୍କ ଫଟୋଗୁଡିକୁ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି ସାକ୍ଷୀ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sakshi Singh Dhoni (@sakshisingh_r)

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କମ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ସବୁବେଳେ ଧୋନିଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ଧୋନି ଏହି ସମୟରେ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି |

ଭାରତକୁ ଅନେକ ଉଚ୍ଚକୁ ପହଞ୍ଚାଇଲେ :-

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଗତ ବର୍ଷ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ନେବାପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଧୋନି ନିଜର ଲମ୍ବା କ୍ୟାରିୟର ସମୟରେ ଭାରତକୁ ଅନେକ ନୂତନ ଉଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚାଇଲେ | ଧୋନିଙ୍କ କ୍ୟାପିଟେନିରେ ଭାରତ ଦୁଇଥର ୱାର୍ଲଡ କପ ଜିତିଛି | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଭାରତ ଧୋନିଙ୍କ କ୍ୟାପିଟେନିରେ ଚାମ୍ପିୟନ୍ସ ଟ୍ରଫି ମଧ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZIVA SINGH DHONI (@ziva_singh_dhoni)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *