ଭିଡ଼ିଓ : ଯଦି ଟୀକା ଲଗାଇବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି,ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଥରେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖନ୍ତୁ

ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସର କହର ଜାରି ରହିଛି। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ଵେ ଏହି ମହାମାରୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ତେବେ ଟୀକାକରଣର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି। କିନ୍ତୁ, ଏହି କରୋନା ସଙ୍କଟରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଜା ନେବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି। ପରିଣାମ ହେଉଛି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ,’ଟିକା’ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ହସ ବନ୍ଦ ହେଉନାହିଁ।

ବହୁତ ଲୋକ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କରୋନା ଟିକାକୁ ବହୁତ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ବିଷୟରେ ବହୁତ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ତେବେ, ବେଳେବେଳେ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଖୁବ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମାନ ଅନୁଭବ ହେବ। ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଛୁଞ୍ଚି ଲଗାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ତାଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ଘଟିଲା ଆପଣ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ହସିବେ ମଧ୍ୟ। ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

‘ଦିନକୁ ସୁନ୍ଦର କରୁଥିବା ଭିଡିଓ’:-

ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ପୋଲିସ ସେବା ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ଯେଉଁମାନେ ଟିକାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓ’। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହା ଉପରେ ଖୁବ ହସୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କିପରି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *