ଭାଇ, ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ iPhone ମାଗୁଛି, ସୋନୁ ସୁଦ ଦେଲେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଅସହାୟଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ରୂପରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ କୌଣସି ପ୍ରବାସୀକୁ ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚାଇଲେ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ କାହାର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ରାତିସାରା ଜଗି ଅକ୍ସିଜେନ ସିଲିଣ୍ଡର ବ୍ୟବସ୍ଥା କଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇର ଘର ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଲମ୍ବା ଧାଡି ରହିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏପରି କିଛି ମଧ୍ୟ ମାମଲା ଆସିଯାଏ, ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏମିତି କିଛି ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଆଇଫୋନ ମାଗିଦେଲେ |

ସୋନୁ କହିଲେ – ଦେଇଦେଲେ ତ ତୋର କିଛି ରହିବ ନାହିଁ :-

‘ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ବୟ’ ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ପ୍ରୋଫାଇଲ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଲେଖିଛି, ‘ଭାଇ ମୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଇଫୋନ ମାଗୁଛି, ସେଥିପାଇଁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ କି ? ? ‘ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ଏହି ୟୁଜରଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ସୋନୁ ସୁଦ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏ ବିଷୟରେ ତ ଜଣାନାହିଁ, ଯଦି ଆଇଫୋନ ଦେବ, ତେବେ ତୋର କିଛି ରହିବନାହିଁ |’ ସୋନୁ ଏହା ସହିତ ଏକ ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ |

କୋର୍ଟର କଠୋରତା ପରେ ବଢିପାରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସମସ୍ୟା :-

ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା କାଳରେ ଗୋଟେ ପଟେ ଲୋକଙ୍କୁ ରାସନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚିକିତ୍ସା ତଥା ଔଷଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସେମିତି ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିଯାଇପାରେ | ପ୍ରକୃତରେ, ସୋନୁ ସୁଦ ମହାମାରୀରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥିବା ରୋଗୀମାନଙ୍କୁ କରୋନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଔଷଧ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ବିଧାୟକ ଜିଶାନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ କରି ଏହା ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଔଷଧ ତାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିପରି ପହଞ୍ଚିଛି | କୋର୍ଟ ନିଜ ଆଦେଶରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରେଟି ନିଜକୁ ଭଗବାନ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ କି ସେ ଏହି କଥା ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଔଷଧ ଦେଇଛନ୍ତି, ତାହା ନକଲି କି ଅବୈଧ ଉପାୟରେ ତାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚା ଯାଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *