ତଣ୍ଟି ଚି-ପି ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲା କୁକୁର, ବିଲେଇଟି ଏହାପରେ କଲା ଏମିତି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜାନୁଆର ମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଭିଡ଼ିଓ ରହିଛି। ଜାନୁଆର ମାନଙ୍କର କିଛି ଏମିତି ଭିଡ଼ିଓ ମଜାଦାର ଓ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ। ସେହିପରି କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଦେଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହିଦିନରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଓ ବିଲେଇର ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଯିବ ଯେ, କୁକୁର ଓ ବିଲେଇ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇଟ କେମିତି ହୋଇଥାଏ।

ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବନାହିଁ ଯେ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅଧିକତର ଜାନୁଆର ମାନଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ଜାନୁଆର ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକ ନିଜର ପେଟସକୁ ବିଲକୁଲ ଫ୍ୟାମିଲି ମେମ୍ବରଙ୍କ ପରି ରଖିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅଧିକ ଜାନୁଆର ରହୁଛନ୍ତି ତ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଯୁ-ଦ୍ଧ ନିହାତି ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକାସହ କୁକୁର ଓ ବିଲେଇକୁ ସାଥିରେ ରଖୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବି-ଶ୍ବ-ଯୁ-ଦ୍ଧ ହୋଇଯିବ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହିଦିନ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ କୁକୁର ଓ ବିଲେଇର ଲଢେଇ ଦେଖିପାରିବେ। ଆପଣ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ବିଲେଇଟି ସୋଫାରେ ରହିଛି ଓ ସେସମୟରେ କୁକୁର ଆସି ତା ବେକ ଚିପିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ବିଲେଇଟି ଅଚାନକ ବୁଲିପଡ଼ି କୁକୁରକୁ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିଦେଉଛି ଓ କୁକୁରଟି ଦୌଡ଼ି ପଳାଉଛି।

ଏହି ଫନୀ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ animal_dose ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଶେୟର କରାଯାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଜଣେ ଆଉଜଣଙ୍କ ସହିତ ଏହାକୁ ଶେୟର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମଜା ଆସିଯିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *