୧୩ ବର୍ଷର ଭାଇ ୧୫ ବର୍ଷୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କରିଦେଲା ପ୍ରେ-ଗ-ନେ-ଣ୍ଟ,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର ର-ହ-ସ୍ୟ

ଲକଡାଉନରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ପଢା ଅନଲାଇନରେ ଚାଲିଛି। ଏମିତିରେ ଅନେକ ମାତା-ପିତା ନିଜର ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ମଧ୍ୟ ଆଣିଦେଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଲାଭ ଅଛି ଓ କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଇଣ୍ଟରନେଟର ଦୁନିଆ ବହୁତ ବଡ ଅଟେ। ଯଦି ଏହାର ସଠିକ ବ୍ୟବହାର ନ କରାଯାଏ ତେବେ ପିଲାମାନେ ବିଗିଡି ଯାନ୍ତି। ଅନେକ ଖରାପ ଅଭ୍ଯାସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲବର ଜିଲ୍ଲାର ଭିବାଡିର ଏହି ଘଟଣାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ। ଏଠାରେ ଦୁଇ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ପାଖରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କଣ ଆସିଲା ସେମାନେ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଖେଳ ଖେଳରେ ଦୁଇଜଣ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଦେଲେ। ଏହାର ପରିଣାମ ହେଲାକି ୧୩ବର୍ଷର ଭାଇ ୧୫ବର୍ଷର ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ କରିଦେଲା। ଏହା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ସୂଚନା ମୁତାବିକ ପୀଡିତ ଝିଅର ବୟସ ୧୫ବର୍ଷ ଅଟେ। ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ସ୍କୁଲରେ ୯ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଭାଇ ୧୩ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି। ସେ ୭ମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଅଟନ୍ତି। ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ମାତା-ପିତା ନିଜର ଅଲିଅଳି ପୁଅକୁ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଆଣିଦେଇଥିଲେ। ସେ ଭାବିଥିଲେକି ପିଲା ଏହି ଫୋନରେ ପଢିବ। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପିଲାର ମୋବାଇଲକୁ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ୱେବସାଇଟର ଲିଙ୍କ ଆସିଗଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ୱେବସାଇଟରେ ଖରାପ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାର ଅଭ୍ଯାସ ଲାଗିଗଲା। ସେ ଭିଡିଓ ନିଜର ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦେଖାଇଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇ ଭଉଣୀ ପ୍ରତ୍ଯେକ ଦିନ ଏମିତି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଭିଡିଓ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭାଇ ଖରାପ ଅଭ୍ଯାସ ଭଉଣୀ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିଲା। ଖେଳ ଖେଳରେ ଭଉଣୀ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲା। କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଘଟଣାର ଖୁଲାସା ସେତେବେଳେ ହେଲା ଯେତେବେଳେ ପାଖାପାଖି ୬ମାସ ପରେ ଭଉଣୀର ପେଟ ଫୁଲିଳା ଓ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେଲା। ଏମିତିରେ ମାତା-ପିତା ଝିଅକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଗଲେ। ଯେତେବେଳେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଝିଅ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛି ବୋଲି କହିଲେ, ମାତା-ପିତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ସେତେବେଳେ ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ସେ ଛୁଆର ବାପା କିଏ। ଝିଅକୁ ଗ-ର୍ଭ-ବ-ତୀ କରିଥିବା ଆ-ରୋ-ପୀ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ତାଙ୍କର ୧୩ ବର୍ଷର ପୁଅ ଥିଲା।

ଯେତେବେଳେ ମାତା-ପିତା ପିଲାଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ କାହାଣୀ କହିଲେ। ସେମାନେ କହିଲେକି ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ଏକ ଅଜଣା ଲିଙ୍କ ଆସିଥିଲା। ପୁଣି ସେହି ଲିଙ୍କରେ ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ଗଲେ ଯେଉଁଠି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓର ଭରପୁର ଥିଲା। ସେ ଦିନ ରାତି ସେହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମନରେ ପୁଣି ଏହାକୁ ଟ୍ରାଏ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଓ ଏହି କାଣ୍ଡ ଘଟିଗଲା। ଯେତେବେଳେ ଗ-ର୍ଭ-ବ-ତୀ ଝିଅକୁ କଷ୍ଟ ହେଲା ସେତେବେଳେ ତାର ଡେଲିଭରି କରାଗଲା।

ପିଲାମାନଙ୍କର ଏହି ହରକତରେ ମା-ବାପା ସଦମାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ମୂଳ ରୂପରେ ମହରାଷ୍ଟ୍ରର ବର୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ସେବାଗ୍ରାମ ଗାଁରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ସେ ନିଜର ହୋମଟାଉନକୁ ଆସିଗଲେ। ସେଠାରେ ସେ ପିଲାର ଡେଲିଭରି କରାଇଲେ। ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବରର ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏହାର ୬ମାସ ପରେ ଏହା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ମହରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ ଜିରୋ ଏଫଆଇଆର ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଅଲବର ପୋଲିସକୁ ମାମଲାର ଡିଟେଲ୍ସ ଦେଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟିଯାକ ପିଲାର କାଉନ୍ସିଲିଙ୍ଗ କରାଯାଉଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *